جراح بینی
11 سپتامبر

بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران : زمانی که فردی تصمیم می گیرد ، برای انجام یک عمل جراحی زیبایی اقدام نماید، لازم است تا بتواند در قدم اول بهترین جراح را برگزیند تا در عین رسیدن به زیبایی بیشتر ، آسیبی به اندام تحت جراحی نرسد.

به عنوان مثال بیشتر افرادی  که تصمیم دارند دارند تا عمل زیبایی بینی انجام بدهند ، عموماً به متخصصین گوش و حلق و بینی مراجعه می کنند و این در حالی است که بهترین پزشک برای انجام جراحی زیبایی بینی ، یک جراح پلاستیک است.

چرا که تخصص جراح پلاستیک ، انجام جراحی های زیبایی می باشد.

بهترین جراح پلاستیک تهران

جراح پلاستیک کیست ؟

رشته جراحی پلاستیک را می توان جزو شاخه های برتر و نوین در علم پزشکی دانست.

پزشکانی که از رشته جراحی پلاستیک فارغ التحصیل می شوند، غالباً از پزشکان برتر در دوره پزشکی و جراحی عمومی هستند.

در واقع این دسته از پزشکان بعد از گذراندن 7 ساله دکتری عمومی ، یک دوره به مدت 4 سال در رشته جراحی عمومی گذرانده و پس از آن موفق به تحصیل در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک و دریافت دانشنامه فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی شده اند.

جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی در دوره فوق تخصص تکنیک های ویژه ی انجام تمامی عمل های جراحی زیبایی کلیه اعضای بدن ، جراحی های زیبایی فک و صورت و همچنین رفع ناهنجاری و نواقص مادرزادی و همین طور جراحی های میکروسکوپی را به طور کامل و جز به جز آموزش می بیند.

متاسفانه در حال حاضر برخی از عمل های زیبایی بدون تخصص کافی ، توسط افراد غیر متخصص انجام می شود و بیشتر اشخاصی که تصمیم به انجام جراحی های زیبایی دارند، اطلاع کافی در رابطه با این موضوع ندارند و گاهی درباره انتخاب جراح دچار اشتباه می شوند.

اکیدا توصیه می شود تا در انتخاب جراح خود دقت کافی را داشته باشید .

در نظر داشته باشید که جراح تنها ضامن حفظ سلامت شما در حین جراحی و همچنین کاهش عوارض بعد از جراحی و حفاظت از سلامت ناحیه تحت عمل می باشد.

دکتر محمد رضا شفیعی – بورد فوق تخصصی جراح پلاستیک و زیبایی

( جراحی بینی ، جراحی بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، مراقبت های بعد از جراحی بینی ، رینوپلاستی )

درباره نویسنده

جراحی پلاستیک | جراحی بینی | جراحی سینه | پیکرتراشی
دکتر محمدرضا شفیعی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران ، دارای بورد فوق تخصصی | جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه | لیفت سینه | جراحی زیبایی بینی

نظرات بسته شده است.