جراح بینی
23 آگوست

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه

یکی از شایع ترین جراحی ها که خانم ها طرفدار آن هستند، جراحی پروتز سینه است . این جراحی علاوه بر ایجاد زیبایی و تناسب اندام، مشکلات و نواقص را نیز برطرف می کند.

 

جراحی پروتز سینه

 

در سال خانم های بسیاری داوطلب برای انجام این جراحی می شوند. برخی از خانم ها سینه های کوچک، برخی سینه های بزرک، برخی دیگر بعد از حاملگی یا تغییر وزن دچار تغییر شکل در آن ها شده اند.

بیماری که قصد انجام جراحی سینه با هدف بزرگ کردن سینه را دارد، می تواند نوع جراحی را انتخاب کند.

نوع، جنس، اندازه پروتز را افراد می توانند انتخاب کنند. هر کدام از انتخاب ها فواید و مضرات خاص خود را دارد. برای انجام جراحی سینه در قبل اطلاعات لازم به بیمار داده می شود، بیمار با مشورت با مشاور نوع پروتز را انتخاب می کند.

سیلیکون عنصری است که در طبیعت پیدا می شود و از عناصری مانند کربن و هیدروژن و اکسیژن تشکیل شده است. از سیلیکون برای پرکردن پروتز سینه استفاده می شود.

سیلیکون در تولید محصولاتی مانند لوازم آرایش و مواد غذایی همچنین پروتز های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

تحقیقات بسیاری بر روی پروتز های سینه انجام شده است، پروتز های سینه به هیچ عنوان بیماری زا نبوده و دچار ایجاد سرطان نمی شوند.

سن انجام پروتز سینه:

برای انجام این جراحی محدودیت سنی وجود ندارد اما بهتر است از 18 سالگی به بعد برای انجام پروتز سینه اقدام کنید.

قبل از انجام پروتز سینه :

داروهایی که حاوی آسپیرین و ایبوپروفن و هر ماده ی دیگری که موجب کاهش وزن می شود را 2 هفته قبل از جراحی کنار گذارید. از ویتامین هایی مانند ویتامین E را 10 روز قبل از عمل مصرف نکنید.

بهبودی :

زمان بهبودی در افراد متفاوت است، معمولا 2 _ 1 هفته پس از انجام جراحی افراد می توانند فعالیت های روزانه ی خود را شروع کنند.

این جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد.

برای انجام این عمل به یک شب در بیمارستان ماندن نیاز است.

انجام پروتز سینه یک ساعت زمان می برد.

با مراجعه به گالری سایت می توانید عکس پروتز سینه زنان به همراه فیلم عمل پروتز سینه را مشاهده کنید.

دکتر محمد رضا شفیعی – بورد فوق تخصصی جراح پلاستیک و زیبایی ( جراحی بینی ، جراحی بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، مراقبت های بعد از جراحی بینی ، رینوپلاستی )

 

 

درباره نویسنده

جراحی پلاستیک | جراحی بینی | جراحی سینه | پیکرتراشی
دکتر محمدرضا شفیعی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران ، دارای بورد فوق تخصصی | جراحی بینی | لیپوماتیک | جراحی سینه | لیفت سینه | جراحی زیبایی بینی

نظرات بسته شده است.