جراح بینی

آبریزش بینی بعد از جراحی بینی

آبریزش بینی بعد از جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از شایع ترین عمل های جراحی زیبایی محسوب می شود که مخصوصا در کشور ما طرفداران زیادی دارد . عمل زیبایی بینی امکان دارد عوارض کوچک و بزرگی را برای فرد به دنبال داشته باشد . این عمل به صورت تخصصی و با استفاده از آخرین متد های روز دنیا انجام می شود و عدم مهارت جراح نیز نقش مهمی در به وجود آمدن عوارض ناشی از این عمل ایفا می کند لذا می توان با انتخاب یک جراح قابل اعتماد بینی مشکلات را به حداقل رساند . آبریزش بینی بعد از جراحی بینی یکی از مشکلاتی است که ممکن است ایجاد گردد و احتمال دارد کوتاه مدت و یا بلند مدت باشد .

آبریزش بینی بعد از جراحی بینی

اکثر افرادی که می خواهند عمل جراحی بینی انجام دهند از آبریزش بینی بعد از جراحی بینی و همچنین از دست دادن حس بویایی هراس دارند ولی باید اطلاع داشته باشند که این فقط یک تصور ذهنی است لذا عمل جراحی بینی عوارض دائمی در فرد ایجاد نخواهد کرد و معمولا بر اثر دارو های بیهوشی و عمل انجام شده فرد دچار آبریزش بینی می شود که به طور معمول پس از 72 ساعت درمان می شود و جای هیچگونه نگرانی ای وجود ندارد .

در شرایط حاد و مزمن که بیمار دچار آبریزش بینی بعد از عمل بینی شده است ، بهتر است از دارو های آنتی هیستامین استفاده شود .

همچنین برخی باور دارند که می توان مشکل آبریزش بینی را طی انجام جراحی بینی ، حل کرد لذا باید آگاه باشند مشکلات خارش ، حساسیت و آبریزش بینی هیچ ارتباطی به جراحی زیبایی بینی ندارد و تنها به حساسیت خود فرد مربوط می شود در نتیجه به جای انجام جراحی زیبایی بینی برای رفع مشکلات بینی ، باید حساسیت های موجود را درمان کنند .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button