جراح بینی

افراد مناسب جراحی بینی

افراد مناسب جراحی بینی

یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی در ناحیه ی صورت  جراحی زیبایی بینی است که امروزه در سراسر جهانن مرسوم شده است .افرادی که دارای بینی نامتقارن می باشند مانند افرادی که دارای قوز در بینی خود هستند و یا افرادی که بینی آن ها انحراف دارد موجب خرا کردن شکل ظاهریشان شده است .افرادی که بینی گوشتی دارند نیز نوک بینی آن ها بسیار پهن و بزرگ می باشد . همچنین افرادی که ضربه به بینی آن ها وارد شده و به حالت کج در آمده است نیز افراد مناسب جراحی بینی محسوب می شوند .زیرا این مشکلات موجب از دست دادن اعتماد به نفسشان می شود و کیفیت زندگی آن ها را پایین می آورد .افراد مناسب جراحی بینی

شرایطی که برای افراد مناسب جراحی بینی وجود دارد :

باید فرد از لحاظ روحی و جسمی سلامت باشند :

درصورتی که فرد از سلامتی کامل برخوردار باشد دوره ی نقاهت پس از جراحی بینی برای وی کوتاه تر می شود وو عوارض کمتری نیز برایش به وجود خواهد آمد .

سن مناسب برای جراحی بینی :

بایستی فرد به سن مناسب برای انجام جراحی بینی رسیده باشد و زمانی که بینی به طور کامل رشد کرد می توان عملل جراحی بینی انجام داد . در پسران از 15 تا 17 سالگی و در دختران از 14 تا 16 سالگی بینی کاملا رشد می کند . در افراد مسن در صورتی که شرایط جسمی مطلوبی داشته باشند نیز می توان عمل جراحی زیبایی بینی انجام داد .

وضعیت مالی مناسب :

افرادی که قصد انجام عمل جراحی زیبایی بینی دارند باید بتوانند هزینه ی این جراحی را پرداخت کنند .

شرایط مناسب بینی :

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در نتیجه ی جراحی زیبایی بینی بسیار موثر است ، جنس پوست بینی می باشد لذاا افرادی که پوست بینی آن ها نازک تر است نسبت به افرادی که دارای پوست بینی ضخیم تری هستند کاندیدای مناسب تری می باشند و از جراحی بینی خود نتیجه ی بهتری دریافت خواهند کرد .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button