جراح بینی

اقدامات قبل از پروتز سینه

اقدامات قبل از پروتز سینه

در ابتدای مقاله پیش از آن که ، به اقدامات قبل از پروتز سینه بپردازیم بهتر است راجع به خود پروتز سینه اطلاعاتی کسب کنید . امروزه پروتز سینه و عمل های زیبا سازی یا اصلاح سازی طرفداران زیادی به خصوص در بین خانم ها پیدا کرده است . این نوع جراحی معمولاً با خواست بیمار صورت می گیرد . افرادی که متقاضی این عمل هستند درصد بیش تری از آن ها برای بزرگ کردن سینه این جراحی را انجام می دهند و افرد کمی خواهان کوچک کردن سینه هستند . اصلاح کردن و یا زیبا سازی یک جراحی پلاستیک به حساب می آید و ممکن است عارضه هایی را با خود به دنبال داشته باشد . پروتزها پوششی سیلیکونی دارند که قبلاً داخل آن ها را با سرم های نرماسالین پر می کردند . فواید سیلیکون آن بوده که جراح پلاستیک می تواند پوشش سیلیکونی را لوله کرده ( بدون وجود داشتن مایعی در آن ) و با ایجاد کردن سوراخی کوچک بر روی پوست سیکیکون را داخل سینه کرده و پس از وارد کردن آن در سینه ، محافظه سیلیکونی را با مایع پر می کنند . این نوع سیلیکون ها یک معایبی که دارد این است که بیمار هنگام حرکت احساس می کند داخل سینه اش مشکلی وجود دارد و از آب پر شده است و با تکان خوردن آب حس ناخوشایندی در بیمار ایجاد می شود . در ادامه ی مقاله چگونگی اقدامات قبل از پروتز سینه به شما گفته خواهد شد .

 

اقدامات قبل از پروتز سینه

اقدامات قبل از پروتز سینه :

به مدت 2 هفته قبل از جراحی برای کاهش دادن احتمال خونریزی در صورت مصرف آسپرین و داروهای حاوی آن ، قطع و استفاده نکردن آن ها الزامی می باشد .

8 ساعت قبل از جراحی خوردن و نوشیدن هر مواد غذایی ممنوع می باشد .

اجتناب از مواد نیکوتین دار از قبیل سیگار یک ماه قبل از عمل الزامی می باشد . ( مصرف سیگار باعث پایین آمدن روند بهبود می شود ) .

انجام دادن آزمایشات تجویز شده .

استحمام کردن شب قبل از عمل .

در صورت بروزعلائم  بیماری سرماخوردگی ، تب و سرفه توصیه می شود عمل را به روز دیگری موکول کنید .

با رعایت کردن نکات بالا مشکلات احتمالی در حین عمل و روند بهبود را کاهش دهید .

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button