جراح بینی

انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران

انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران

انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران از انتخاب های سرنوشت ساز در زندگی می باشد و سال ها تاثیر آن باقی خواهد ماند.

برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران باید دقت کرد و معیارهای مختلف را به منظور داشتن نتایج مطلوب و موفقیت آمیز در نظر گرفت.

جراح پلاستیک کیست

جراح پلاستیک به جراحی گفته می شود که بعد از اخذ مدرک دکتری در رشته پزشکی باید در رشته جراحی عمومی دوره های تخصصی را سپری کرده باشد.

سپس بعد از 3 سال، دوره های فوق تخصص جراحی پلاستیک را در مراکز دانشگاهی معتبر پزشکی آموزش ببیند.

جراح پلاستیک در واقع پزشکی است که علاوه بر مهارت و تجربه در زمینه تعامل با فرد در مورد مراقبت و تکنیک های پایه ای جراحی ، در برخی از زمینه های تخصصی مانند اصلاح فرم و پیوند بافت، آموزش لازم را کسب کرده باشد.

هدف جراحی پلاستیک

هدف جراحی پلاستیک و ترمیمی بازیابی شکل و اصلاح عملکرد طبیعی نواحی مختلف بدن می باشد و اساساً نیاز به تخصص ، تجربه و مهارت دارد.

جراحی پلاستیک دارای کاربردهای متنوعی می باشد و شاخه ای تخصصی از جراحی زیبایی است که به منظور بازسازی عیوب ناشی از اختلالات وراثتی از قبیل مادرزادی یا سوختگی در صورت و بدن انجام می گیرد.

بیشتر جراحان پلاستیک به منظور انجام جراحی زیبایی آموزش های اضافی می بیند و اساس آموزش های هر دو گروه جراحی پلاستیک با هدف ترمیم انجام می گیرد.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک تهران

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک تهران

  • با مراجعه به مطب جراح پلاستیک و دیدن نمونه کارهای فوق تخصص پلاستیک و اینکه با سلیقه شما سازگار است و با افرادی که این جراحی را انجام داده اند، صحبت کند و میزان رضایت از نتیجه جراحی را جویا شود.
  • بهترین جراح پلاستیک از نتیجه جراحی به فرد اطمینان خواهد داد، تا فرد استرس و نگرانی نداشته باشد.
  • جراح پلاستیک خوب با صبر و حوصله خواسته ها و انتظارات فرد را گوش می دهد و با در نظر گرفتن خواسته فرد و مهارت و تخصص خود، فرد را از نتیجه توجیه خواهد کرد.
  • باید متذکر شد که فرد با توجه به قسمت مورد جراحی زیبایی و مشخصات آن ناحیه باید انتظارات معقولانه ای از نتیجه جراحی داشته باشد.
  • یک جراح پلاستیک خوب بدون در نظرگرفتن منافع مالی خود هنگام مشاوره دیدگاه کلی از نتیجه جراحی پلاستیک در اختیار فرد می گذارد تا فرد بتواند به خوبی راجع به انجام جراحی ناحیه مورد نظر تصمیم گیری نماید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button