جراح بینی

انتخاب جراح پلاستیک

انتخاب جراح پلاستیک

پیش از این که بخواهیم برای هر نوع عمل جراحی اقدام کنید ، لازم است تا بدانید جراح پلاستیک کیست . در این صورت می توانید در انتخاب جراح پلاستیک دقت کافی را  داشته باشید .

انتخاب جراح پلاستیک

جراح پلاستیک ، بعد از آن که مدرک دکتری پزشکی را اخذ نمود ، در رشته جراحی عمومی شرکت می نماید و پس از آن نیز به مدت سه سال در مراکز دانشگاهی دوره ی فوق تخصص جراحی پلاستیک را خواهد گذراند . جراح پلاستیک با گذراندن دوره فوق تخصصی آموزش های پیچیده و با اهمیتی را خواهد دید ، که در انجام جراحی های مربوطه بسیار حائز اهمیت است .

چگونه می توان در انتخاب جراح پلاستیک درست عمل کرد ؟

یکی از مطمئن ترین روش های انتخاب جراح پلاستیک مراجعه به سایت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی می باشد .

جراح پلاستیک چه جراحی هایی را انجام می دهد ؟

همه عمل های جراحی زیبایی مانند جراحی های فک و صورت ، جراحی بینی ، پیکرتراشی ، تومور های پوستی ، اختلالات مادرزادی مانند لب شکری توسط جراح پلاستیک انجام می شود .

با مراجعه به آدرس سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران  www.plasticsurgeons.ir می توانید اطلاعات بیشتری را درباره ی جراحان زیبایی و پلاستیک کسب نمایید .

متاسفانه در حال حاضر برخی از اشخاص بدون این که دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک را گذرانده باشند ، اقدام به انجام جراحی های زیبایی نموده و مراجعه کننده گان نیز اطلاعات کافی در این زمینه نداشته و به این افراد اعتماد می کنند . در حالی که از لحاظ علمی صلاحیت این افراد تایید نشده است .

لازم به تذکر است که جراح پلاستیک کلیه جراحی های ترمیمی مانند جراحی بازسازی سینه ( در پی برداشتن سینه به دلیل درمان های سرطان سینه ) را انجام می دهد .

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button