جراح بینی

بلفاروپلاستی با لیزر

بلفاروپلاستی با لیزر

چشم‌ها نواحی کانونی و اصلی صورت هستند. آن‌ها نقش مهمی در جذابیت صورت ایفا می‌کنند (چه در حالت عادی و چه در حال بیان احساسات). سیاهی و پف دور چشم می تواند حالت خسته و بیمارگونه به افراد بدهد . به جراحی انجام شده برای جوانسازی بافت‌های پلک (پوست، عضله یا چربی) بلفاروپلاستی با لیزر گفته می‌شود.

بلفاروپلاستی با لیزر

 جراحی پف زیر چشم و جراحی چشم، راه نسبتاً ساده‌ای است که به اجزای چهره‌تان طراوت بخشیده و سبب می‌شود دوباره از ظاهرتان رضایت پیدا کنید.

عمل بلفاروپلاستی ، چشم را می‌توان روی پلک بالا، پلک پایین یا هر دو انجام داد.

پیش از انجام جراحی بلفاروپلاستی با لیزر بیمار بایستی توسط متخصص چشم کاملاً معاینه شود تا این اطمینان در جراح به وجود آید که هیچ منعی برای انجام عمل بلفاروپلاستی با لیزربرای رفع افتادگی پلک وجود ندارد.

همچنین، در زمان مشاوره جراح بایستی مشخص کند که مشکل بیمار ناشی از وجود پوست اضافه در پلک بالا است یا ناشی از افتادگی ابرو.  جراحی افتادگی پلک ، که برای برداشتن پوست اضافه انجام می‌شود، افتادگی ابرو را بیشتر می‌کند. در هنگامی که بیمار به هر دو عارضه مبتلا است، پیشنهاد می کنیم برای مشاهده ی نتیجه ی بهتر جراحی پلک همراه با عمل لیفت ابرو برای درشت کردن چشم انجام شود. در ادامه ی مقاله می پردازیم به خود جراحی.

جراحی :

اصولاً در بیشتر افراد داروی آرام بخش و بی حسی موضعی به بیمار تزریق می شود البته اگر خود بیمار ترجیح دهد، می توان از ترکیبات بی حسی و بی هوشی عمومی استفاده نمود.

مزیت های جراحی بلفاروپلاستی با لیزر نسبت به روش سنتی :

مزیت های لیزر نسبت به چاقوی جراحی عبارت است از :

  1.  کبودی و خونریزی کم تر است، به این دلیل که لیزر رگ های خونی را هم می برد هم می بندد و به دلیل تمیزتر بودن ناحیه ی جراحی شده با لیزر، نوع جراحی سریع تر است.
  2. در جراحی بلفاروپلاستی با لیزر
  3. می‌توانیم دو عمل کرد لیزر را با یک دیگر ترکیب کرده و بهترین نتیجه را بدست بیاوریم.
  4. از لیزر برش دهنده برای بریدن بسیار دقیق پوست اضافی پلک بالا و برداشتن بسیار دقیق مقادیر دلخواه از پد چربی پلک‌های بالا و پایین استفاده می‌کنیم. از حالت پالسی لیزر برای پاکسازی پوست پلک، حذف چروک‌های ظریف و بهبود بافت و شادابی پوست استفاده می‌شود. از لیزر نامتمرکز نیز می‌توان برای کشیده و سفت کردن بافت‌ها، خصوصاً عضلات، استفاده کرد.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button