جراح بینی

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟

بهترین جراح بینی در تهران :  امروزه جراحان بسیار زیادی در مناطق مختلف اقدام به انجام جراحی بینی می نمایند که برخی از آن ها تخصص و تجربه لازم را در این زمینه نداشته و همین امر موجب می شود که نتیجه به دست آمده از جراحی زیبایی بینی مورد رضایت بیماران قرار نگیرد.

به همین دلیل بیماران باید در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت کرده و بهترین جراح بینی در منطقه خود را انتخاب کنند.

بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

بینی ها را با توجه به میزان ضخامت استخوان ها و پوست آن ها به دو نوع استخوانی و گوشتی تقسیم می کنند.

 • بینی استخوانی ، دارای پوست نازک بوده و از غضروف های محکم و ضخیم برخوردار است.
 • بینی گوشتی ، دارای پوست ضخیم بوده و از غضروف های نازک برخوردار می باشد.

بینی برخی از افراد دارای ایرادات ظاهری مثل افتادگی بوده و به دلیل اینکه بینی در مرکز صورت قرار گرفته و برجسته است، ایراد بینی بر دیگر اجزای صورت تاثیر گذاشته و موجب نازیبایی افراد خواهد شد.

دکتر محمدرضا شفیعی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک تهران برای برطرف کردن ایرادات بینی از جراحی بینی باز استفاده می نماید و با تسلطی که بر اصول زیبایی شناسی و ریاضی دارد ؛ بهترین فرم بینی که با دیگر اجزای صورت فرد در تناسب است را برای وی در نظر می گیرد.

نکاتی در رابطه با دستیابی به بهترین نتیجه از جراحی بینی

برای داشتن یک جراحی بینی رضایت بخش و موفق افراد باید بهترین جراح بینی را انتخاب کنند.

به طور مثال فردی که در تهران زندگی می کند :

 • اگر دارای بینی گوشتی است باید بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را انتخاب کند.
 • اگر دارای بینی استخوانی بوده و متقاضی فرم طبیعی است باید با انجام تحقیقات لازم بهترین جراح بینی استخوانی و بهترین جراح بینی طبیعی را برگزیند.
 • همچنین اگر خواستار فرم فانتزی است می بایست بهترین جراح بینی فانتزی در تهران را انتخاب کند.

برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران با انجام تحقیقات لازم از اسامی جراحان بینی در تهران یک لیست کامل تهیه کنید و در مورد سوابق آن ها تحقیق نمایید.

بهترین جراح بینی در تهران

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

یکی از کار هایی که به شما در انتخاب جراح بینی خوب کمک می کند ، جستجو در اینترنت و موتور های جستجو می باشد. از این طریق می توانید لیستی از بهترین جراحان بینی را تهیه کنید. همچنین با جستجو در صفحات مجازی همچون اینستاگرام نیز می توانید تعدادی از جراحان بینی را پیدا کنید.

پس از تهیه لیست خود ، بهتر است به سایت هر یک از آن ها مراجعه کرده و در رابطه با میزان تحصیلات ، روزمه کاری و تحصیلی پزشکان اطلاعات کسب کنید.

در مرحله بعد حتما به مشاهده نمونه کار های جراحان بینی بپردازید. این کار موجب می شود تا شما متوجه میزان مهارت و تجربه جراح بینی شوید. در واقع در برخی موارد پزشک از تحصیلات عالی رتبه برخوردار است اما به دلیل عدم برخورداری از تجربه کافی ، نتایج نه چندان مطلوبی برای بیماران خود به ارمغان آورده است. بنابراین مشاهده نمونه کار های جراح بسیار حائز اهمیت می باشد.

برای مشاهده نمونه کار های جراح بینی علاوه بر صفحات مجازی و سایت می توانید به صورت حضوری به مطب رفته و با بیماران پزشک که مدتی است جراحی بینی انجام داده اند و برای معاینات پس از آن در مطب حضور دارند صحبت کنید و میزان رضایت آن ها از نتیجه عمل را بسنجید.

فیلم آموزش چسب زدن بینی توسط دکتر شفیعی بهترین جراح بینی تهران

ویژگی های بهترین جراح بینی

 • بهترین جراح بینی به انجام انواع عمل های بینی تسلط داشته و بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان می آورد.
 • یک جراح بینی خوب با برخوردی مناسب و شکیبایی پاسخگوی تمام سوالات بیمار بوده و با در نظر گرفتن مهارت خود ، به بیمار این اطمینان را می دهد که نتیجه عمل مطلوب خواهد شد.
 • یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک جراح بینی خوب از آن برخوردار است ، داشتن وجدان کاری می باشد. در واقع جراح بینی خوب منافع مالی خود را در درجه آخر قرار داده و اولویت کار خود را رضایت و سلامت بیمار قرار می دهد.
 • متاسفانه در برخی موارد ما شاهد آن هستیم که بیمار بینی زیبایی دارد اما در تنفس خود دچار مشکل است. اما یک جراح بینی خوب علاوه بر ظاهر به تنفس بیمار نیز اهمیت خواهد داد.
 • جراح بینی خوب دلسوز بیمار خود بوده و بیمار را در جریان اقداماتی که لازم است قبل و بعد از جراحی بینی انجام دهد می گذارد. چرا که رعایت و انجام این اقدامات از اهمیت بالایی برخودار است و به سرعت بخشیدن به روند بهبودی بسیار کمک می کند.
 • یک جراح بینی خوب علاوه بر مسلط بودن بر علم پزشکی ، از علم زیبایی شناسی نیز آگاهی داشته و می تواند میان بینی و سایر اجزای صورت تناسب ایجاد نماید.
 • بهترین جراح بینی برای جلب اعتماد بیمار خود قادر است نتیجه نهایی را تصور کند و دیدگاه کلی از آن را در اختیار بیمار خود قرار دهد.
 • در شرایطی که بیمار انتظار غیر معقول و غیر منطقی از جراحی بینی دارد ، جراح بینی خوب و با وجدان نسبت به متقاعد کردن وی اقدام می نماید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button