جراح بینی

بهترین کاندید لیپوماتیک

بهترین کاندید لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی است که برای از بین بردن چربی های انباشته شده ی نقاط بدن به کار گرفته می شود . از این شیوه می توان برای رفع چربی های موضعی نواحی مختلف بدن استفاده نمود . در رابطه با موضوع بهترین کاندید لیپوماتیک در زیر توضیح خواهیم داد .

بهترین کاندید لیپوماتیک

بهترین کاندید لیپوماتیک

افرادی کاندید مناسب برای انجام لیپوماتیک هستند که دارای اضافه وزن هستند و می خواهند برای رسیدن به تناسب اندام تحت عمل لیپوماتیک قرار گیرند .

در حقیقت این افراد حتی با کمک رژیم غذایی و ورزش هم نتوانسته اند که چربی های برخی نواحی بدن خود را از بین ببرند بنابراین به منظور رسیدن به اندامی ایده ال ، می توانند از روش لیپوماتیک بهره مند شوند و طی یک جلسه انجام لیپوماتیک ، چربی های موجود در نقاط بدن  را برطرف نمایند .

مردان و زنان بالای 18 سال می توانند از این روش استفاده کنند اما بهترین کاندید لیپوماتیک مردان و زنانی هستند که اضافه وزن ندارند یا دارای اضافه وزن کمی می باشند و چربی فقط در برخی از نقاط بدن آن ها تجمع پیدا کرده است . در زمان عمل لیپوماتیک باید فرد وزن پایداری داشته باشد .

افرادی که قصد کاهش یا افزایش وزن دارند کاندید مناسبی برای لیپوماتیک نمی باشند و باید پس از کاهش یا افزایش وزن نهایی اقدام به انجام لیپوماتیک کنند . بهتر است پوست فرد از قوام و قابلیت ارتجاعی بهتری برخوردار باشد زیرا پس از انجام عمل لیپوماتیک پوست شروع به جمع شدن می کند .

افراد مسنی که قوام پوست آن ها از دست رفته است انتخاب های مناسبی برای انجام لیپوماتیک نیستند ولی اگر قابلیت ارتجاعی پوست در آن ها خوب باشد محدودیت سنی برای انجام این عمل وجود ندارد . زنان باردار نیز باید حداقل 3 ماه پس از زایمان برای انجام لیپوماتیک اقدام کنند .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button