جراح بینی

بینی جراحی شده

بینی جراحی شده

بینی جراحی شده اگر توسط بهترین جراح بینی انجام نشود ممکن است ایراد بینی به طور کامل برطرف نشود یا حتی به دلیل غیر اصولی برداشتن بافت و غضروف بینی نقص جدیدی در بینی ایجاد شود است در این شرایط باید به ترمیم بینی جراحی شده اقدام نماییم.

جراحی بینی باید توسط جراح بینی با تجربه انجام شود تا نتایج مطلوب و مورد رضایتی را ایجاد نماید، بهترین جراح بینی بینی را با توجه به نوع و ساختار بینی و دیگر اجزای صورت بینی فرم خواهد داد که بینی در کنار بقیه اجزای صورت زیبا به نظر برسد.

مدل بینی عمل شده طبیعی و زیباترین بینی های عمل شده را ممکن است در سایت های پزشکی مشاهده نمایید و این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه جراحی پلاستیک بینی موفقی داشته باشیم؟

انتخاب جراح بینی ، نوع پوست و بافت بینی ، اقداماتی که فرد قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی انجام می دهد جزو عوامل تاثیر گذار در نتیجه جراحی بینی هستند.

بینی جراحی شده

انواع مدل های بینی جراحی شده

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی های گوشتی جزو پیچیده ترین نوع عمل بینی است به دلیل داشتن پوست ضخیم و غضروف ضعیفی که دارند.

جراح فوق تخصص پلاستیک با تقویت و جابه جایی غضروف های مستحکم از تیغه وسط بینی جراحی بینی را انجام می دهد تا نتایج مطلوبی را برای فرد ایجاد نماید.

جراحی بینی استخوانی

بینی های استخوانی جزو ایده آل ترین مدل بینی ها برای جراحی بینی هستند چون بافت و غضروف مقاومی دارند و به دلیل داشتن پوست نازکی ظرافت کاری هایی که روی بینی انجام می شود را نشان خواهد داد.

جراحی بینی استخوانی غالبا به منظور برداشتن قوز و حالت خمیدگی روی پل بینی انجام می شود.

جراحی بینی عروسکی

جراحی زیبایی بینی فانتزی یا عروسکی به منظور سر بالاتر و کوچک تر شدن بینی انجام می شود.

مدل بینی جراحی شده فانتزی مناسب هر نوع بینی و هر چهره ای نمی باشد.

افرادی که بینی استخوانی دارند و اجزای صورت آن ها نیز ریز و کوچک است کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی فانتزی هستند.

قابل ذکر است که جراحی بینی عروسکی مورد تایید ما نیست و موجب بروز مشکلات تنفسی می گردد و بینی فانتزی نیز اگر به معنی بینی زیبای طبیعی با حفظ عملکردهای تنفسی و بویایی و اندازه های زیباشناسی باشد مورد تایید است.

جراحی بینی طبیعی

جراحی زیبایی بینی طبیعی به منظور داشتن مدل بینی است که طبیعی جراحی شده باشد و تغییرات چشمگیری روی بینی ایجاد نشده باشد و فقط ایرادات بینی برطرف شده باشد.

نتیجه جراحی بینی های گوشتی مدل بینی طبیعی جراحی شده است.

نتیجه جراحی بینی در آقایان نیز بینی طبیعی است تا جذابیت مردانه چهره حفظ شود.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button