جراح بینی

تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها

تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها

لیپوماتیک روشی موثر برای لاغری به شمار می آید که نتایج مطلوبی نیز در برخواهد داشت . تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها موضوعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت تا افرادی که قصد لاغری با این روش ها را دارند با شناخت بیشتری یکی از این روش ها را برگزینند .

لیپوماتیک روشی بی خطر برای زدودن چربی ها می باشد که به طور معمول طی یک جلسه نتایج مطلوبی برای فرد به جای خواهد گذاشت .

تفاوت لیپوماتیک و لیپوساکشن :تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها

پس از تخلیه ی چربی ها به کمک لیپوماتیک ، پوست در مقایسه با روش لیپوساکشن تا حد کمتری دچار شلی و افتادگی خواهد شد . روش لیپوماتیک از شل شدگی پوست جلوگیری می نماید و منجر به سفت شدن پوست می شود . در ضمن افرادی که قصد انجام جراحی آبدومینوپلاستی دارند ، می توانند با انجام چند جلسه لیپوماتیک ، از انجام عمل جراحی صرف نظر کرده و به نتیجه ی مطلوبی دست یابند .

تفاوت لیپوماتیک و لیزر لیپولیز :

پس از تخلیه ی چربی ها توسط روش لیپوماتیک می توان از چربی ها ی خارج شده برای حجیم سازی نقاط دیگر بدن استفاده نمود اما چربی هایی که به وسیله ی روش لیزر لیپولیز تخلیه می شوند را نمی توان مجددا در نواحی دیگر بدن تزریق کرد  زیرا این چربی ها تخریب می شوند لذا دیگر قابل استفاده نخواهند بود .

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد :

اولترازد عوارضی نظیر سوختگی ، نکروز و … را دربر دارد لذا می توان گفت در سراسر جهان دیگر از این روش استفاده نمی شود و روشی منسوخ شده به حساب می آید . برای انجام اولترازد ابتدا بیمار تحت بی هوشی عمومی قرار می گیرد . لازم به ذکر می باشد که میزان مهارت جراح در بکارگیری روش اولترازد ، بر روی نتیجه ی عمل تاثیری مسقیم دارد و اگر جراح از مهارت بالایی برخوردار نباشد عوارضی نظیر پاره شدن عروق یا پاره شدن عضله را به دنبال خواهد داشت .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button