جراح بینی

تفاوت لیپوماتیک و آبدومینوپلاستی

تفاوت لیپوماتیک و آبدومینوپلاستی

تفاوت لیپوماتیک و آبدومینوپلاستی : امروزه از روش های گوناگونی برای کوچک کردن شکم استفاده می شود که بر اساس نیاز هر شخص یکی از روش ها به کار گرفته می شود . این روش ها که برای کوچک کردن شکم مورد استفاده قرار می گیرند شامل اولترازد ، لیپوساکشن ، لیپوماتیک و آبدومینوپلاستی می باشند و خیلی از افراد نیز مطمئنا این عنوان ها به گوششان خورده است .

برخی از افراد تصور می کنند می توان تمام این روش ها را به روی هر شخصی به کار برد در صورتی که این طور نیست . در ذیل در رابطه با تفاوت لیپوماتیک و آبدومینوپلاستی بیشتر توضیح خواهیم داد .

تفاوت لیپوماتیک و آبدومینوپلاستی

تفاوت لیپوماتیک و آبدومینوپلاستی

لیپوماتیک روشی جدید است که برای زدودن چربی های موضعی بدن به کار گرفته می شود و نتایج ایده آلی نیز به جای خواهد گذاشت . در گذشته روش هایی برای لاغری مورد استفاده قرار می گرفتند که موجب تخریب چربی های تخلیه شده می شدند اما با ابداع روش لیپوماتیک تنها اتصال سلول های چربی شکسته شده و چربی ها بدون هیچگونه آسیبی از درون بدن تخلیه می شوند . از این چربی های حاصل شده می توان برای حجیم سازی نقاط دیگر بدن همچون باسن استفاده نمود لذا روش لیپوماتیک علاوه بر لاغری برای فرم دهی نواحی دیگر بدن نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

ممکن است با روش جراحی آبدومینوپلاستی آشنا باشید . از روش آبدومینوپلاستی برای کوچک کردن شکم استفاده می شود . این روش مناسب برای افرادی است که ناحیه ی شکمشان شل و آویزان شده است . افراد به طور معمول ناشی از بارداری های متعدد یا کاهش وزن شدید دچار این مشکل می شوند و می توانند با استفاده از آبدومینوپلاستی ظاهری زیبا برای شکم خود به دست بیاورند .

لازم به ذکر می باشد لیپوماتیک تا حد زیادی پوست را سفت نموده و از افتادگی آن جلوگیری می کند تا حدی که برخی افراد که قصد انجام آبدومینوپلاستی دارند ، 3 الی 4 بار تحت عمل لیپوماتیک قرار می گیرند و شکمشان را سفت می کنند و دیگر به آبدومینوپلاستی نیاز نخواهد داشت .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button