جراح بینی

جدیدترین روش جراحی بینی

جدیدترین روش جراحی بینی

در ابتدا باید گفته شود، دو نکته ایی که تمام پزشکان قبل از اقدام برای هر عملی ( چه جراحی زیبایی بینی چه عمل های درمانی ) به بیماران توصیه می کنند، رفتن به مشاور قبل از جراحی است و یا در سایت های معتبر اطلاعات لازم از جمله: اقدامات قبل از عمل و مراقبت های پس از عمل و نکات طلایی آن جراحی را به دست آورید.این امر به این دلیل مهم واقع شده است :شما با داشتن آگاهی لازم می توانید احتمال عارضه ها و آسیب های حین عمل و پس از عمل را کاهش دهید و در اتمام کار نتیجه ی مطلوب و دلخواهی را مشاهده کنید. در ادامه ی مقاله می پردازیم به ” جدیدترین روش جراحی بینی

جدیدترین روش جراحی بینی

جراحی های بینی با تکنولوژی ها و روش های جدید :

جراحی های بینی با هدف های متعددی انجام می شود که می توان آن ها را به دو دسته کلی تقسیم کرد :

دسته ی اول : عمل هایی هستند که در جهت اصلاح عملکرد بینی انجام می شوند، به صورت عمده اصلاح انحراف تیغه میانی بینی را در بر می گیرد. مشکلات دیگری همانند پولیپ و ورم بافت های درونی بینی نیز امکان این که نیازمند جراحی های پیچیده تری باشد که در بسیاری از موارد مستلزم استفاده از روش های اندوسکوپیک است وجود دارد.

دسته ی دوم : دسته دوم عمل هایی هستند که با هدف تغییر شکل خارجی بینی و زیبایی صورت می گیرد که به جراحی پلاستیک بینی یا راینوپلاستی معروف است.

تصحیح کردن نامتقارن بودن سوراخ های بینی :

نامتقارن بودن سوراخ های بینی مشکل عمده در جراحی زیبایی بینی است . در برخی موارد که این تقارن نداشتن ناشی از انحراف تیغه بینی است این مشکل قابل حل است ولیکن در خیلی از موارد نه تنها تقارن نداشتن در اندازه و شکل سوراخ های بینی وجود دارد بلکه سایر جزء های صورت یا ناحیه ی چسبیدن پره بینی به صورت هم غیرقرینه است که در این موارد از بین بردن کامل غیرقرینگی امکان پذیر نیست.

به طور کلی جراح ،بهتر است قبل از عمل مشکل را تشخیص و با بیمار در میان بگذارد.

هرچند غیرقرینگی سوراخ های بینی اصولاً از نمای زیر بینی دیده می شود که فقط جراح و بیمار از آن خبر دارند.

در مقاله های بعد توضیح بیشتری درباره ی  “ جدیدترین روش جراحی بینی ” برایتان خواهیم داد.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button