جراح بینی

جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر

تبلیغات بسیاری درباره جراحی بینی با لیزر در اکثر سایت های زیبایی انجام می گیرد در حالیکه جراحی بینی با لیزر تغییر زیادی در ظاهر بینی فرد ایجاد نمی کند و در واقع نمی تواند جایگزین جراحی بینی باشد. از لیزر فقط در جراحی های چشم و پوست استفاده می گردد. یکی از نکات جالب توجه که در جراحی بینی با لیزر بیان می شود  این  است که خونریزی بعد از عمل کم بوده یا مثلا بیمار بینی اش با ورم مواجه نمی گردد. اما این علائم در واقع علائم طبیعی یک جراحی بینی است. جراحی بینی با لیزر به هیچ وجه نمی تواند اشکالات ساختار بینی را از بین ببرد. جراحی بینی با لیزر از سوی پزشکان فوق تخصص جراح بینی مورد تائید نیست.

عمل بینی با نخ

یکی دیگر از خواسته های مهم و شایع که جراحان زیبایی بینی با آن مواجه می شوند بالا آمدن نوک بینی بدون جراحی بینی است. شاید اخیرا تبلیغاتی درباره لیفت بینی با نخ  در صفحات اجتماعی و سایت های مختلف دیده باشید ، در این تبلیغات از عناوین فریبنده مختلفی مثل ماندگاری بالا و دائم آن یا نماندن جای زخم ، اسکار و آشکار نشدن نخ استفاده می گردد صرفا مانور تبلیغاتی هستند.

جراحی بینی با لیزر

جراحی زیبایی بینی

برای جراحی زیبایی بینی باید تغییراتی  روی اسکلت بینی ایجاد نمود.تیغ جراح بینی زیر پوست رفته و روی ساختمان بینی تغییراتی ایجاد می کند. جراح بینی کاری با پوست بینی ندارد. دو روش برای دسترسی به زیر پوست وجود دارد

روش اول این است که یک برش ظریف بین سوراخهای بینی ایجاد گردد و پوست بینی از روی بافت بلند گردد. این روش ، روش باز نام دارد. روش دوم این است که برش هایی در قسمت های داخلی بینی ایجاد گردد این روش روش بسته نام  دارد .

در هردو روش پوست از اسکلت جدا می گردد. در روش باز جراح بینی دید بهتری دارد تغییرات پیچیده تری می تواند روی بینی ایجاد کند. مزیت روش بسته این است که ترمیم ها سریعتر و راحت تر انجام می گیرد. روش جراحی زیبایی بینی بستگی به دست جراح بینی و وسعت تغییرات دارد. یعنی بسته به اینکه جراح بینی در کدام روش خبره است و همچنین چه میزان تغییرات روی بینی لازم است  انجام شود. با توافق بیمار یکی از این دو روش انتخاب می گردد.

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button