جراح بینی

جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی ترمیمی

برخی از افراد از نتیجه جراحی بینی اولیه خود رضایت ندارند و برای دریافت نتیجه بهتر مجدداً برای جراحی اقدام می نمایند ، جراحی بینی ترمیمی ، نام این نوع عمل بینی است .

جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی ترمیمی به منظور بهبود و یا رفع نواقصی که در جراحی اولیه برطرف نشده است ، انجام می گردد . این جراحی از عمل های دشوار به شمار می رود . لازم به ذکر است که جراحی بینی ترمیمی فقط به روش باز انجام می شود . در صورت یکه جراحی بینی در بار اول نیز به روش باز انجام شده باشد ، روی همان محل را برش می دهیم .

برای انجام جراحی بینی ثانویه ( یا ترمیمی ) کلیه نکات قبل و بعد از جراحی بینی اولیه رعایت می شود .

چه مشکلات ونواقصی در جراحی بینی ترمیمی قابل برطرف کردن است ؟

  • چنانچه قوز بینی کامل برطرف نشده باشد و امکان برداشتن آن وجود داشته باشد .
  • ناقرینگی در سوراخ های بینی که باعث کاهش چشمگیر زیبایی کل چهره خواهد شد .
  • بزرگ بودن پره های بینی
  • مواردی که نیاز به جاگذاری غضروف یا گراف باشد .در صورتی که نیاز به تهیه غضروف از سایر اندام ها باشد ، این غضروف را معمولاً از لاله گوش ، دنده یا گیجگاه تهیه غضروف و یا بافت نرم از سایر قسمت های بدن به جز بینی باشد ، این غضروف را معمولاً از لاله ی گوش دنده و بافت نرم را معمولاً از فاشیای تمپورال در ناحیه گیجگاه تهیه می نماییم .
  • زمانی که نیاز باشد تا انحراف تیغه بینی اصلاح بشود .

بهترین زمان انجام جراحی بینی ترمیمی چه موقع است ؟

پیشنهاد می شود که به منظور انجام عمل ترمیمی بینی ، صبور باشید  و جراح بینی خود را تحت فشار نگذارید . بهترین زمان انجام جراحی بینی ترمیمی یک سال پس از جراحی بینی اولیه می باشد ، چرا که در این مدت میزان ورم ناشی از جراحی تا حد زیادی کاهش یافته و فرم بینی نیز به میزان قابل قبولی تثبیت شده است .

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button