جراح بینی

جراحی بینی طبیعی

افرادی که برای جراحی بینی اقدام می کنند ، را می توان به دو گره تقسیم نمود افرادی که می خواهند بینی شان فرمی عروسکی و فانتزی داشته باشند و افرادی که می خواهند جراحی بینی طبیعی با فرمی ساده و مینیمال داشته باشند. لازم به ذکر است که دکتر محمدرضا شفیعی بهترین جراح پلاستیک صورت و بدن در تهران در عمل زیبایی بینی به هر دو فرم نام برده شده تبحر دارند و می توانند بهترین و خارق العاده ترین نتایج را برای شما به ارمغان آورند و شما عزیزان نیز می توانید از نتایج خارق العاده آن ها لذت ببرید.

 

جراحی بینی طبیعی

 

علم زیبا شناسی ، معیار های زیبایی چهره را بر اساس بررسی زیبایی در افراد معین نموده است و مورد تایید در سطح جهان می باشد و در انجام عمل های زیبایی با در نظر گرفتن معیار های تعیین شده ی این علم صورت می گیرد. هدف اصلی بهترین دکتر بینی تهران در طی عمل زیبایی بینی طبیعی ؛ حفظ عملکرد تنفسی بینی و ایجاد تناسب میان بینی با سایر اعضای چهره است. هنگامی می خواهیم جراحی بینی طبیعی انجام بدهیم ، به چند نکته باید توجه کنیم :

 • زیبایی نوک بینی
 • سایز سوراخ های بینی
 • شیوه برش و بخیه زدن برش های ایجاد شده

برای این که از جراحی بینی طبیعی یک نتیجه مطلوب و رضایت بخش داشته باشیم ؛ حفظ زیبایی نوک بینی ، از نکات حائز اهمیت است ؛ برای مثال در صورتی که نوک بینی افتاده باشد منجر به عدم زیبایی خواهد شد ، اما اگر سر بینی را در حین جراحی خیلی بالا ببریم ، فرم بینی از حالت طبیعی خارج می شود. لذا باید اشاره داشت که در عمل بینی طبیعی ، زاویه میان لب بالا و نوک بینی اهمیت ویژه ای دارد. توجه داشته باشید که چنانچه طی جراحی زیبایی بینی ؛ سوراخ های بینی بیش از حد و به منظور ایجاد زیبایی کوچک بشوند ، گذشته از این که حالت طبیعی بینی ، از بین می رود ، ممکن است مشکلات تنفسی نیز ایجاد شود . لازم به ذکر است که عمل زیبایی بینی طبیعی ، زمانی به نتایج موفقیت آمیز ختم خواهد شد که برش هایی که روی بینی ایجاد می شود ، محل برش و همچنین اندازه برش های جراحی ؛ با مهارت انتخاب و ایجاد شوند و پس از اتمام جراحی نیز ، بخیه ها به نحو احسن زده شوند.

چه کسانی می توانند رینوپلاستی طبیعی انجام دهند؟

همانطور که می دانید عمل زیبایی رینوپلاستی یکی از رایج ترین عمل های جراحی صورت است که افراد بسیار زیادی متقاضی انجام آن هستند. یکی از پرطرفدار ترین فرم های بینی که اغلب افراد از نتایج آن رضایت کامل را به دست می آورند ، عمل زیبایی بینی طبیعی می باشد. تصمیم گیری در رابطه با این موضوع به نیاز ها و اهداف فردی شما بستگی دارد. بیمارانی که کاندید جراحی  زیبایی بینی طبیعی هستند ممکن است این پروسه را برای اهداف زیبایی یا عملکردی ترجیح دهند. به عنوان مثال ممکن است فرد به دلیل عدم تمایل برای نمایان شدن تغییرات زیبایی بر روی بینی مانند برطرف کردن برآمدگی بزرگ روی پل یا بزرگ یا کوچک یا بیش از اندازه پهن بودن بینی اقدام به انجام جراحی بینی طبیعی کند یا تنها به دلیل رفع مشکلات عملکردی بینی مانند اصلاح انحراف تیغه میانی بینی برای مشکلات تنفسی یا رفع شکستگی بینی این پروسه را انجام دهد که در هر صورت نیازی به اعمال تغییرات وسیع نیست.
بهتر است بدانید که عمل رینوپلاستی یک تصمیم بزرگ و شخصی است که هر کس بنا بر نظر و خواسته خود آن را انجام می دهد. از سوی دیگر این فرایند ضرورتی ندارد و از همین رو نیاز است تا بیمار از خطرات و روند بهبودی آن کاملا اطلاع داشته باشد. سلامت جسمانی و روانی بیمار نیز از جمله عوامل تاثیر گذار بر روی این موضوع می باشد. باید به این نکته توجه کنید که عوارض جانبی و ریسک های عمل بینی وجود دارد و بیمارانی که از هیچ نوع شرایط حاد یا بیماری شدیدی برخوردار نیستند کاندید مناسبی برای انجام می باشند. از آنجایی که این فرم بینی نیاز به تغییرات حساس و گسترده ای ندارد افرادی که از شرایط جسمانی خوبی برخوردار هستند و قالباً می دانند که از نتایج جراحی خود چه انتظاراتی دارند بهترین گزینه برای جراحی می باشند. این فرم برای جراحی حتی برای بینی های گوشتی که دارای غضروفی سست و ضعیف هستند نیز مناسب می باشد.

ویژگی های بهترین دکتر جراحی بینی طبیعی تهران

 • یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک جراح بینی خوب می تواند از آن برخوردار باشد ، داشتن وجدان کاری است. در حقیقت یک دکتر بینی نچرال خوب منافع مالی خود را در نظر نگرفته و تنها رضایت و سلامت بیمار خود را مد نظر قرار می دهد.
 • یک دکتر بینی نچرال خوب در تهران ، قادر است بینی مراجعین خود را به بهترین نحو جراحی کند و نتایج بسیار مطلوبی برای بیماران خود به ارمغان آورد.
 • جراح بینی باید با خوش برخوردی و صبوری ، به تمامی سوالات بیماران خود پاسخ بدهد و نسبت به رفع نگرانی های آن ها اقدام نماید.
 • جراحان بینی موظف اند بیماران را در جریان اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی طبیعی قرار دهند ؛ چرا که رعایت آن ها تاثیر بسیاری در روند جراحی و دوران نقاهت و بهبودی بیماران دارد.
 • بهترین دکتر عمل زیبایی بینی تهران بینی خوب ، با اتکا بر علم زیبایی شناسی و همچنین بهره وری از خلاقیت خود ؛ می تواند دیدگاه کلی از عمل بینی طبیعی را در اختیار بیمار قرار دهد.
 • جراح بینی نچرال باید بیمارانی که انتظار نامعقول و غیرمنطقی از جراحی زیبایی بینی طبیعی دارند را نسبت به این عمل جراحی و نتایج آن ، متقاعد نماید و در صورتی که بیمار بر خواسته های غیرمعقول خود از این جراحی اصرار ورزد ، از انجام جراحی وی صرف نظر نماید.

 

جراحی بینی طبیعی

 

اهمیت انتخاب پزشک خوب برای انجام جراحی بینی طبیعی در تهران

لازم به ذکر است در اغلب موارد انجام جراحی بینی فوریت نداشته و همه افراد از وقت کافی برای تحقیق راجع به دکتر جراحی زیبایی بینی نچرال خوب برخوردار می باشند. لذا از آن جا که جراحی بینی یکی از عمل های پیچیده محسوب می شود ، باید گفت که انجام آن نیازمند دقت و ظرافت بالای جراح می باشد ؛ چرا که میزان مهارت و تجربه دکتر بینی نچرال ارتباط مستقیمی با نتیجه نهایی این عمل جراحی دارد ، از این رو باید توجه داشت که انتخاب جراح بینی طبیعی کار  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نحوه انتخاب جراح بینی خوب

 1. در قدم اول به گوگل مراجعه کرده و لیستی از جراحان بینی خوب را تهیه کنید.
 2. سپس برای کسب آگاهی از ویژگی ها و مشاهده نمونه کارهای جراح ، به سایت یا صفحات مجازی ایشان مراجعه فرمایید.
 3. شما می توانید به قسمت درباره دکتر سایت مراجعه کرده و درباره رزومه کاری جراحی بینی طبیعی پزشک مورد نظر خود اطلاعات کسب کنید.
 4. علاوه بر بررسی نمونه کار های پزشک در اینترنت ، می توانید به صورت حضوری به مطب مراجعه کرده و با بیماران دکتر که مدتی است بینی خود را جراحی کرده اند و برای چکاپ و معاینات پس از عمل در مطب حضور دارند ، صحبت نمایید و میزان رضایت آن ها را بسنجید.
 5. برای انتخاب پزشک خود می توانید از دیگر افرادی که قبلا جراحی بینی انجام داده اند نیز اطلاعات کسب نمایید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button