جراح بینی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

برخی از متقاضیان جراحی بینی ، تمایل دارند تا بر روی بینی شان ، جراحی بینی فانتزی صورت گیرد . منظور از جراحی بینی فانتزی ( یا جراحی بینی عروسکی ) ، سربالا شدن نوک بینی است .

جراحی بینی فانتزی

نکاتی در مورد جراحی بینی فانتزی

در حالت عادی زاویه ی میان لب و بینی ، حد اقل 90 درجه تا حداکثر 105 درجه می باشد ، که در این صورت بینی فرد ، جزو بینی زیبا به حساب می آید و. چنانچه جراح بینی زاویه 105 درجه ای بین بینی و لب به وجود بیاورد ، بینی به شکل عروسکی در می آید . لازم به ذکر است هر دو زاویه جزو فرم استاندارد بینی به شمار می آیند .

درحالت کلی ، برای زیبایی چهره و اعضای صورت ، استاندارد هایی در تعریف شده که در سراسر جهان یکسان می باشد . در حقیقت با توجه به وجود رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی ، موجب گردیده تا فرهنگ ها بهم نزدیک شوند و استاندارد های جهانی به وجود آیند .

استاندارد های زیبایی در بینی ، بر اساس شکل و اندازه و زوایای قسمت های بینی و همچنین نسبت فرم و اندازه ی بینی با دیگر اعضای چهره تعریف می گردد .

کوچک نمودن بینی ، از شایع ترین دلایل مراجعه متقاضیان ، برای جراحی بینی می باشد ، ولی باید به این موضوع دقت کرد ، که این عمل ( کوچک نمودن بینی ) ، تا چه حد زیبایی چهره فرد را تحت تاثیر قرار دهد و زیبا تر سازد ، چرا که اگر اجزای چهره با هم تناسب نداشته باشند ،  کوچک کردن بینی نه تنها به زیبایی فرد نمی افزاید ، بلکه باعث می شود تا چهره اش زیبا به نظر نرسد .

به همین منظور توصیه می شود تا برای زیبا تر شدن چهره تان ، اجازه دهید تا جراح بینی ، با تجربه و مهارت خود ، بهترین فرم بینی را که با دیگر اجزای صورت شما تناسب دارد را برای تان برگزیند .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button