جراح بینی

جراحی بینی گوشتی با لیزر

جراحی بینی گوشتی با لیزر

جراحی بینی گوشتی با لیزر صحت علمی ندارد و توسط اکثر جراحان بینی رد شده است چرا که لیزر قادر به ایجاد تغییرات استئوتومی و جابه جایی بافت و غضروف بینی نخواهد بود.

افرادی که متقاضی جراحی زیبایی بینی هستند به دنبال راهی برای انجام جراحی بینی بدون بیهوشی و بدون جراحی هستند در پاسخ این افراد باید گفت که تغییر غضروف و بافت بینی بدون جراحی امکان پذیر نخواهد بود.

کاربرد لیزر در عمل بيني هاي گوشتي

جراحی بینی با لیزر چه در بینی های گوشتی و چه در بینی های استخوانی هیچگونه کاربردی ندارد.

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند به دلیل داشتن پوست ضخیم نوک بینی تصور می کنند که لیزر قادر خواهد بود که تغییراتی روی پوست بینی آن ها ایجاد نماید.

تنها کاربرد لیزر در جراحی بینی بر طرف کردن ایرادات سطحی پوست بینی از قبیل رفع آکنه ، جوش می باشد.

ذکر نمودن جراحی بینی با لیزر در سایت های پزشکی جنبه تبلیغاتی داشته است و متاسفانه نوعی شانتاژ است.

جراحی بینی گوشتی با لیزر

جراحی بینی گوشتی

بهترین روش برای انجام عمل بيني هاي گوشتي جراحی بینی می باشد آن هم توسط بهترین جراح بینی گوشتی تا بتواند نتیجه مطلوب و مورد رضایتی را در دراز مدت ایجاد نماید.

جراحی بینی گوشتی در گذشته کاهنده بوده به این معنی که برای رفع ایراد بینی و کوچک کردن بینی از بافت بینی برداشته می شد در نتیجه بینی برای مدت کوتاهی زیبا به نظر می رسید.

اما امروزه برای موفقیت آمیز بودن جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی تقویت بافت و غضروف ضعیف و جابه جایی و گرفتن غضروف از تیغه بینی یا روش گرافت گذاری انجام می شود تا نتیجه جراحی بینی گوشتی مانند جراحی بینی های استخوانی موفقیت آمیز باشد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی

بینی های گوشتی بعد از جراحی بینی تورم بیشتری نسبت به بینی های استخوانی خواهند داشت و دلیل آن ضخامت پوست نوک بینی می باشد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی را باید بعد از فروکش کردن تورم بینی مشاهده نمود که قابل ذکر است که تورم بینی های گوشتی به تدریج کاهش می یابد و زمان بیشتری را احتیاج دارد برای نشان دادن نتیجه نهایی جراحی بینی انجام شده.

تاثیر جراح بینی گوشتی

جراح بینی گوشتی تاثیر بسزا و موثری در نتیجه جراحی بینی خواهد داشت و افراد باید برای انجام جراحی بینی تحقیقات لازم را انجام داده و در انتخاب جراح بینی دقت نمایند.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button