جراح بینی

دانستنی های پروتز سینه

دانستنی های پروتز سینه

در ابتدا قبل از این که بپردازیم به بحث دانستنی های پروتز سینه می خواهیم یک سری آگاهی را درباره ی قبل از عمل پروتزدر اختیار شما قرار دهیم.

دانستنی های پروتز سینه

توصیه می کنیم قبل از اقدام به هر عمل، چه عمل های زیبایی و چه عمل های درمانی اطلاعات ضروری از قبیل نکات قبل از عمل و مراقبت های پس از عمل را جمع آوری کنید، شما می توانید با رفتن به مشاور و خواندن مطالب در سایت های معتبر این اطلاعات را کسب کنید، این امر احتمال عارضه ها در حین عمل و پس از عمل را کم می کند و باعث می شود شما در پایان به بهترین نتیجه دست یابید. با ما باشید تا در ادامه ی مطالب اطلاعات دانستنی های پروتز سینه را کسب کنید.

دانستنی های پروتز سینه :

بزرگ کردن سینه یکی از شایع ترین جراحی های پلاستیک در بین بانوان است که هر ساله هزاران زن برای انجام این عمل متقاضی می شوند.

این فراد با دلیل های مختلفی از جمله نامتقارن بودن سینه، کوچک بودن سینه، کامل رشد نکردن سینه و یا از دست دادن فرم سینه بعد از حاملگی و یا کم کردن وزن به جراحی پروتز سینه روی می آورند.

جراحی پروتز سینه سبب می شود افراد اعتماد به نفس از دست رفته ی خود را به دست آورند.

  • سن مناسب برای پروتز سینه : بزرگ کردن سینه را می توان از سن 18 سالگی به بعد انجام داد.

مدت زمان بهبودی : مدت زمان بهبودی در بیماران مختلف، متفاوت است ولی بیشتر بیماران قادر هستند كه 1 تا 2 هفته پس از جراحی فعالیت‌های روزانه خود را از سر گیرند.

 جراحی پروتز سینه شامل چه کارهایی می شود :

نکته ی مهم در عمل جراحی بزرگ کردن سینه ایجاد یک پاکت در پشت عضله سینه ی ویا در پشت بافت سینه است که پروتز سینه در آن جا قرار خواهد گرفت، جزئیات زیادی در رابطه با این عمل جراحی وجود دارد که در صورت لزوم در معاینه حضوری خدمتتان توضیح داده خواهد شد.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button