جراح بینی

روش بزرگ کردن سینه

روش بزرگ کردن سینه

امروزه بسیاری از خانم ها در سرتاسر دنیا به دلایل متعددی که می توان چند نمونه از آن ها ( کوچک بودن سینه، نامتقارن بودن سینه و …) باشد، به جراحی های بزرگ کردن سینه روی می آورند. این مقاله را با عنوان ” روش بزرگ کردن سینه ” شروع می کنیم.یکی از راه های بزرگ کردن سینه، فرار دادن ایمپلنت و یا پروتز در سینه است. با ما باشید با توضیح ایمپلنت و پروتز سینه .

روش بزرگ کردن سینه

در ابتدا قبل از این که توضیح پروتز سینه را آغاز کنیم بهتر است بدانید یک سری نکات قبل از جراحی ضروری می باشد ،که به همین منظور رفتن به مشاور قبل از جراحی و یا خواندن مطالب در خصوص عمل مورد نظرتان در سایت های معتبر می تواند به شما در به دست آوردن اطلاعات از جمله ( مراقبت های پس از عمل و یا اقدامات قبل از عمل ) کمک کند.

الزامی بودن این امر به این جهت است که احتمال خطرات و آسیب در حین عمل و یا پس از عمل کاهش داده می شود و در پایان شما شاهد بهترین نتیجه خواهید بود. با ما باشید با بحث  روش بزرگ کردن سینه ” ( پروتز سینه )

پروتز سینه :

استفاده از روش پروتز سینه برای افزایش سایز در سینه و یا جایگزینی سینه ی از دست رفته فرد می تواند یکی از مطلوب ترین راه ها برای افزایش اعتماد به نفس باشد. ایمپلنت سینه و یا پروتز سینه می تواند زیبایی اندام شما را دوچندان کند و تسکین بسیاری در شما که به دلایل مختلفی از قبیل
(سرطان سینه، سینه ی خود را از دست داده اید) باشد .

پروتز سینه چیست ؟

پروتز سینه موادی است که درون سینه قرار می گیرند که ایجاد فرم دهی، افزایش سایز می کنند. پروتز با ایجاد برش در درون بافت سینه قرار می گیرد و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانم ها دارد.

پروتز های سینه انواع مختلفی دارند که در مقاله های بعدی بیشتر درباره ی آن ها صحبت خواهیم کرد.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button