جراح بینی

سوالات رایج درمورد تزریق چربی

سوالات رایج درمورد تزریق چربی

در روش تزریق چربی ابتدا چربی از قسمتی از بدن فرد برداشته می شود سپس به نواحی دیگری پیوند زده می شود . چربی نوعی فیلر با حجم دهنده ی طبیعی می باشد که در طب و زیبایی دارای کاربرد است . در ذیل سوالات رایج درمورد تزریق چربی را مطرح نموده ایم.

سوالات رایج درمورد تزریق چربی

آیا تزریق چربی با درد همراه است ؟

این روش اکثرا تحت بی حسی موضعی انجام می شود و به بیهوشی عمومی نیازی ندارد و چنانچه بی حسی به خوبی انجام شود در حین تزریق دردی وجود نخواهد داشت .

تورم ناشی از تزریق چربی چه زمانی کم و طبیعی می شود؟

بلافاصله پس از تزریق چربی ورم زیادی حاصل خواهد شد ولی پس از دو ساعت تورم کمی کاهش پیدا می کند . ممکن است در صبح ها میزان تورم درطول هفته ی اول بیشتر شود که نگران کننده نمی باشد و حتی امکان دارد در روز دوم یا سوم ورم افزایش پیدا کند که اشکالی ندارد اما باید با پزشک خود مشورت کنید . نهایتا پس از ده روز الی دو هفته ورم کاملا برطرف می گردد .

آیا می توان پس از تزریق استحمام نمود ؟

بشرط استفاده از پماد استریل بر روی نواحی سوراخ شده همان روز می توان استحمام نمود.

آیا برای تزریق چربی محدودیت سنی در نظر گرفته شده است ؟

خیر

آیا تنها با یک جلسه تزریق چربی نتیجه ی مورد نظر حاصل می شود ؟

اگر حجم مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه ی ایده آل کم باشد تنها با یک جلسه می توان به نتیجه ی دلخواه دست یافت اما اگر حجم دلخواه زیاد باشد این کار باید طی چند جلسه انجام شود .

آیا در روز های قبل و بعد از تزریق محدویت تغذیه وجود دارد ؟

محدودیت خاصی برای تزریق چربی وجود ندارد ولی خوردن آناناس در کم شدن التهاب و و ورم تاثیرگذار است .بیمار از 10 روز قبل نباید آسپرین و دارو هایی همانند آن که موجب رقیق شدن خون می شود مصرف کند .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button