جراح بینی

عمل دماغ

عمل دماغ

این مقاله ارائه دهنده ی مطالبی درباره ی عمل دماغ می باشد پس در نتیجه اگر خواهان جراحی زیبایی بینی و یا عمل دماغ هستید این سایت و همچنین مطالب نوشته شده در آن می تواند کمک کند تصمیم درستی را برای جراحی بگیرید. با ما باشید.

عمل دماغ

مقدمه :

جراحی بینی جزو عمل های جراحی پلاستیک است که امروزه در کشور ما یکی از شایع و رایج ترین عمل ها شناخته شده است که اکثر افراد با هدف زیبایی این عمل را انجام می دهند.

پزشکان معتقداً جراحی بینی بایستی با هدف برطرف کردن عیوب بینی انجام شود نه کوچکی بینی، رفع شدن عیب های بینی سبب می شود چهره زیباتر دیده شود پس به این منظور هدف خود را برای عمل دماغ بر روی کوچک کردن بیش از حد بینی قرار ندهید زیرا در صورتی چهره زیبا خواهد بود که اجزای صورت با هم تناسب داشته باشد. با کوچک کردن بینی گاهی اوقات نه تنها چهره ی شما زیبا نخواهد شد بلکه همان چهره ی طبیعی قبلی را نیز از دست خواهید داد.

به این منظور برای نتیجه ی دلخواه بهتر است قبل از عمل با پزشک خود درباره ی خواسته های خود و نوع بینی یتان مشورت کنید و همچنین با گرفتن اطلاعات درباه ی اقدامات قبل از عمل و مراقبت های پس از عمل نتیجه ی مطلوبی را مشاهده کنید. می رسیم به بحث درباره ی عمل دماغ.

عمل دماغ :

جراحی بینی می تواند با دلیل های مختلفی از جمله برطرف کردن قوز بینی، برطرف کردن پولیپ بینی ، رفع نامتناسب بودن پره های بینی، انحراف بینی ، کجی بینی و خیلی از دلایل دیگر انجام شود. پس نمی توان گفت تمام جراحی های بینی به منظور زیبا سازی انجام می شود.

برای جراحی زیبایی بینی ، جراح ابتدا با در نظر گرفتن پیچیدگی عمل بینی نوع بیهوشی را انتخاب می کند، بیهوشی ها به دو روش انجام می شوند، بیهوشی های موضعی و بیهوشی های عمومی.

پس از بیهوش شدن بیمار ،برش بر روی بینی صورت می گیرد که این کار برای دسترسی بهتر و بیشتر غضروف و استخوان بینی انجام می باشد و سپس جراح عملیات تغییر سازی را آغاز می کند و در نهایت کار، بخیه را داخل بینی میزند تا با دیده نشدن بخیه ،بینی زیبا تر نشان داده شود.

توجه داشته باشید که برای گرفتن نتیجه ی مطلوب نکاتی که جراح  پس از عمل به شما خواهد گفت را رعایت کنید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button