جراح بینی

عمل زیبایی بینی استخوانی

عمل زیبایی بینی استخوانی

عمل زیبایی بینی استخوانی : بینی استخوانی یا بینی عقابی به شکل خمیده یا منحنی است . افرادی که دارای بینی استخوانی هستند به دلیل برداشتن قوز پل بینی، جراحی بینی نیز انجام می دهند.
این قوز ها در افراد متفاوت میباشد و اندازه های متفاوتی نیز دارند . روش جراحی این قوز ها یعنی جراحی رینوپلاستی باز یا بسته به میزان قوز پل بینی بستگی خواهد داشت .
زیبایی بینی در خانم ها و آقایان بسیار متفاوت است. یک فوق تخصص زیبایی به منظور جراحی بینی باید از مختصات عددی صورت آگاهی داشته باشد تا بتواند بینی زیبایی را برای فرد به وجود بیاورد.

 

عمل زیبایی بینی استخوانی

 

بهترین زمان برای انجام عمل بینی :

امکان دارد زمانی که بینی شما به رشد کامل رسیده است ، دیگر اجزای صورت به رشد کامل نرسیده باشند. نمی توان تا قبل از کامل شدن رشد بینی، عمل جراحی بینی را انجام داد معمولا در دختر ها ۱۶ سال تمام ودر پسر ها ۱۷ سال تمام حداقل سن جهت جراحی زیبایی بینی است.

علت ها و دلایل عمل زیبایی بینی استخوانی :

  • افرادی که دارای برآمدگی بر روی بینی خود هستند از مشکلاتی نظیر عدم تناسب اعضای صورت رنج می برند.
  • در برخی مواقع برآمدگی و قوز بینی بر اثر ژنتیک به وجود می آیند.
  • برای رفع برآمدگی بینی استخوانی راه های بسیاری وجود دارد.
  • در طول درمان زیبایی، برآمدگی بینی استخوانی کم می شود و به صورت هم زمان عرض بینی و طول آن و دیگر مشکلات اصلاح می شود.

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی :

بینی گوشتی : به بینی هایی گفته می شود که پوستی ضخیم داشته باشند. در این نوع بینی ها غضروف ها ضعیف و نازک هستند و جراح سعی می کند تا این غضروف ها را تقویت کند .
بینی های استخوانی : به بینی هایی گفته می شود که پوستی نازک داشته باشند. در این نوع بینی ها جراح سعی در رفع مشکلات و کوچک کردن بینی می کند.

بینی غضروفی :

به بینی هایی که ساختمان هرمی شکل آن از غضروف و اسکلت استخوانی که دارای پوستی نازک باشد تشکیل دهد ، بینی غضروفی گفته می گویند.

جراحی بینی غضروفی :

ضخامت پوست در این نوع بینی ها کم است، به دلیل انعطاف پذیر بودن پوست، تغییرات بیشتری را می توان روی پوست انجام داد و دست جراح در ایجاد تغییرات باز است.

هزینه عمل بینی استخوانی :

هزینه ی جراحی بینی استخوانی طبق سطح مهارت جراح و پیچیدگی روش درمان متفاوت است.
فیلم جراحی بینی استخوانی و عکسهای متنوع قبل و پس از عمل بیماران جراحی زیبایی بینی را می توانید در وب سایت مشاهده کنید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button