جراح بینی

عمل زیبایی بینی گوشتی

عمل زیبایی بینی گوشتی

قبل از اقدام به هر عملی، چه جراحی های درمانی چه جراحی های زیبایی، بهتر است اطلاعاتی در خصوص آن جراحی به دست آورید. داشتن آگاهی باعث می شود تا شما در حین عمل و یا پس از اتمام عمل دچار عارضه و مشکلات احتمالی نشوید. به این هدف می توانید در سایت های مختلف و یا مراجعه به پزشک، اطلاعات لازمه را به دست آورید.این اطلاعات می تواند شامل، اقدامات قبل از عمل و یا مراقبت های پس از عمل باشد. این مقاله اطلاعات لازم درمورد عمل زیبایی بینی گوشتی را در اختیار شما قرار می دهد.

عمل زیبایی بینی گوشتی

مقدمه :

معضل بزرگي است؛ اينكه نتواني به افراد بسيار زيادی که تصورشان درباره چيز خاصي اشتباه است. یا اينكه برخلاف آنچه تصور مي‌كنند مشكل چيز ديگري است.

عیوب بینی نیز جزو این معضل ها می باشد که اکثر افراد بر این باور هستند که کوچکی بینی زیبایی را با خود به همراه دارد. این باور که کوچک کردن بیش از حد بینی سبب می شود تا چهره ی فرد زیباتر نشان داده شود، اشتباه می باشد و باید گفته شود که زیبایی چهره لزوماً دلیل بر کوچکی بینی نمی باشد،بلکه چهره ی زیبا، بسته به تناسب اجزای صورت می باشد.

به این جهت برای جراحی بینی، هدف را بر روی برطرف کرذن عیوب بینی قرار دهید، نه کوچکی بینی، گاهی اوقات با کوچک کردن بیش از حد بینی، نه تنها زیبایی بر شما افزوده نمی شود، بلکه زیبایی طبیعی چهره ی شما از دست می رود. پس دقت داشته باشید قبل از عمل جراحی بینی با مشورت با پزشک تصمیم بگیرید که برای زیبایی چه تغییراتی بر روی بینی اعمال شود.( عمل زیبایی بینی گوشتی )

جراحی بینی گوشتی :

جراحی بینی گوشتی با برداشتن غضروف یا جابجایی آن و گاهی نیز با تراشیدن دادن به راحتی می توان آن را کوچک کرد. ( عمل زیبایی بینی گوشتی )

برای جراحی کردن بینی های گوشتی در سوراخ های بینی برش هایی کوچکی ایجاد می کنند با ایجتد کردن برش بر بینی ، جراح به استخوانی تحتانی دسترسی پیدا می کند . در جراحی بینی های گوشتی ،به پوست بینی دست زده نمی شود و پوست منقبض شده و به شکل جدید تبدیل خواهد شد.گاهی اوقات در صورت نیاز ،سوراخ های بینی را نیزتنگ می کنند.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button