جراح بینی

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی جزء جراحی های پرطرفدار می باشد که بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود، جراحان بینی برای انجام جراحی زیبایی بینی یکی از دو روش جراحی بینی بسته یا جراحی بینی باز را انتخاب می کنند.

عمل جراحی بینی گوشتی

بینی گوشتی به بینی اطلاق می شود که دارای استخوان و غضروف ضعیف و پوست ضخیم می باشد، این نوع بینی در اطراف پره های بینی دارای غدد چربی فراوان می باشد.

معمولا جراحان بینی به افرادی که دارای این نوع بینی هستند پیشنهاد می کنند در عمل جراحی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند و نتیجه بهتری به دست آورند.

عمل زیبایی بینی استخوانی

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای استخوان و غضروف محکم و پوست نازک باشد، افرادی که دارای این نوع مدل بینی هستند می توانند در عمل زیبایی بینی استخوانی ، مدل بینی طبیعی ، فانتزی یا عروسکی و حتی مدل بینی شبیه به یک عکس را انتخاب کنند.

 

عمل زیبایی بینی

 

روش های عمل زیبایی بینی به شرح ذیل می باشد:

جراحی بینی به روش بسته

در این روش جراحی بینی ، جراح بینی هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی کند و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود، میزان تورم و کبودی بعد از جراحی بینی به روش بسته کمتر از جراحی بینی به روش باز می باشد.

جراحی بینی به روش باز

در روش جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی با حفظ عملکرد تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می کند.

در این روش عمل جراحی بینی ، جراح بینی دید بهتری برای اعمال تغییرات بر روی بینی دارد.

عمل زیبایی بینی با لیزر :

امروزه شاهد تبلیغات گسترده ای در خصوص کوچک کردن بینی با لیزر هستیم که باید گفت هنوز علم پزشکی آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی در استخوان بینی ایجاد کرد و لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

عمل زیبایی بینی مردان :

آقایانی که قصد جراحی زیبایی بینی دارند بهتر است برای عمل زیبایی بینی به جراح بینی مراجعه کنند که تجربه عمل زیبایی بینی مردان را داشته باشد.

قیمت عمل زیبایی بینی چقدر می باشد؟

قیمت عمل جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد جراح پلاستیک بینی ، هزینه های بیمارستان و پرسنل آن ، هزینه متخصص بیهوشی و غیره تعیین می شود.

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button