جراح بینی

فوق تخصص پلاستیک

بسیار از خانم ها و آقایان به دلیل مشکلاتی که در ظاهر خود دارند ، نیازمند مراجعه به فوق تخصص پلاستیک هستند. جراح پلاستیک عمل های زیادی نظیر جراحی بینی ، جراحی شکم ، سینه ، گوش ، پلک و غیره را انجام می دهد. اما برای آن که پروسه زیبایی شما به بهترین نحو ممکن انجام شود ، نیازمند مراجعه به جراح پلاستیک لایقی هستید. در ادامه دکتر محمدرضا شفیعی ، از فوق تخصصین برجسته پلاستیک در تهران ، اطلاعاتی درباره عمل های زیبایی و جراحان پلاستیک ارائه می دهد. از این رو توجه شما را به ادامه این مطلب جلب می کنیم.

 

فوق تخصص پلاستیک

 

معرفی رشته فوق تخصص پلاستیک

فردی که پس از دریافت دکتری در رشته پزشکی اقدام به گذراندن جراحی عمومی کند و پس از آن دوره فوق تخصص ، جراحی پلاستیک را به اتمام برساند ، جراح پلاستیک واجد شرایط است. می توان برای اطمینان از متخصص بودن جراح مورد نظر به سایت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی مراجعه کرد.

جراح پلاستیک چه زمانی می تواند کمک کند؟

جراح فوق تخصص پلاستیک می تواند با استفاده از این تخصص بخش هایی از بدن را که دچار نقص یا بدی ظاهر شده است را اصلاح و ترمیم کند. می توان با کمک جراحی پلاستیک پوستی که دچار آسیب شده است را ترمیم کرد. همینطور می توان برخی آسیب های مادرزادی را از طریق این روش برطرف کرد. در برخی موارد با بالا رفتن سن پوست افتادگی پیدا می کند یا چین و چروکی در برخی مناطق پوست به وجود می آید که می توان این موارد را با جراحی پلاستیک برطرف کرد.

 

انتخاب بهترین فوق تخصص پلاستیک

 • انتخاب متخصص جراحی پلاستیک از انتخاب های سرنوشت ساز می باشد.
 • با پرس و جو از دوستان و آشنایان خود برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک کمک بگیرند.
 • با سرچ کردن لیست انجمن جراحان پلاستیک ایران در موتورهای جستجو لیستی از بهترین جراح پلاستیک تهران و دیگر مناطق را تهیه نمایند.
 • در مورد بهترین جراح پلاستیک تهران یا شهر محل زندگی خود با مراجعه به سایت ایشان در مورد میزان سوابق و تخصص ها تحقیق نمایید.
 • میزان رضایتمندی افرادی که جراحی زیبایی انجام داده اند را می توان با مراجعه حضوری به مطب فوق تخصص پلاستیک و پرس و جو با افراد که بعد از جراحی پلاستیک در تهران یا دیگر شهر های ایران در فواصل زمانی مختلف به مطب مراجعه می نمایند را بررسی نمود.

 

فوق تخصص پلاستیک

خصوصیات بهترین فوق تخصص پلاستیک

 • سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد و در زمینه انواع جراحی پلاستیک اطلاعات به روز و کافی داشته باشد.
 • اعتماد فرد را جلب کند و با صبر و حوصله به تمام سوالات فرد پاسخ دهد و در مورد نحوه جراحی پلاستیک و نتیجه آن دیدگاه کلی به فرد بدهد.
 • با توجه به انواع جراحی پلاستیک در قسمت های مختلف بدن بهترین روش و راه کار را استفاده نماید به عنوان نمونه در انجام جراحی بینی ، با توجه به دیگر اجزای صورت و حفظ عملکرد طبیعی، بینی را جراحی نماید.
 • تمام نکات و توصیه های لازم را در مورد اقدامات قبل و بعد از جراحی زیبایی را برای رسیدن به نتایج مطلوب تر مطرح نماید.
 • قبل از جراحی زیبایی ، جراح پلاستیک باید سلامت بیمار را از نظر روحی و روانی بررسی کند.
 • بهترین فوق تخصص پلاستیک تهران می تواند نقاط مختلف بدن را تحت جراحی زیبایی قرار دهد.
 • انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران کار دشواری است و بیمار باید با توجه به تجربه و مهارت جراح پلاستیک دست به انتخاب بزند.

انواع جراحی پلاستیک

 • جراحی بینی

جراحی پلاستیک بینی با هدف داشتن بینی زیبا، متناسب با دیگر اجزای صورت و در عین حال حفظ عملکرد تنفسی بینی انجام می شود.

 

فوق تخصص پلاستیک

 • جراحی زیبایی سینه

افرادی که از کوچکی یا بزرگی یا افتادگی سینه خود رضایت ندارند می توانند با انجام جراحی زیبایی سینه پستان هایی خوش فرم متناسب با چهارچوب بدن داشته باشند.

 • جراحی لاغری و پیکر تراشی

انواع پیکر تراشی ها از قبیل آبدومینوپلاستی ، لیپوماتیک به منظور داشتن تناسب اندام و افزایش اعتماد به نفس توسط بهترین فوق تخصص پلاستیک در تهران انجام می شود.

 

فوق تخصص پلاستیک 2

 

 • جراحی صورت

با افزایش سن و عوامل محیطی دیگر پوست دچار شلی و افتادگی خواهد شد و جراحی پلاستیک صورت به منظور جوانسازی پوست و رفع نواقص صورت و به طور کلی ایجاد چهره ای جوان تر انجام می شود. جوانسازی پوست برای هر قسمت از صورت با جراحی زیبایی مختلفی از قبیل :

 • جراحی لیفت صورت : عمل لیفت صورت به منظور بالا کشیدن و رفع افتادگی پوست انجام می شود.
 • لیفت گردن : لیفت گردن با برداشتن پوست و چربی اضافه موجب داشتن پوست جوانی در ناحیه گردن می شود.
 • جراحی پلک : جراحی زیبایی پلک با هدف رفع افتادگی و حالت پف آلودگی در پلک ها انجام می شود.
 • جراحی فک : جراحی فک به منظور بر طرف کردن ناهنجاری های فک بالا و پایین که در اثر موارد خاصی به وجود می آید انجام می شود.
 • جراحی گوش : فوق تخصص پلاستیک ، جراحی زیبایی گوش را با هدف داشتن گوش هایی با فرم مناسب و متناسب با اندازه سر انجام می دهد.
 • جراحی آندوسکوپی : جراحی آندوسکوپیک بینی با هدف برداشتن بافت غیر طبیعی و مسدود کننده دهانه سینوس ها و بزرگ کردن مدخل سینوس ها انجام می شود.

 

فوق تخصص پلاستیک 3

 

دلیل انجام جراحی پلاستیک

وجود انواع ناهنجاری ها ظاهری طی صانحه یا مادر زادی نظیر سوختگی:

در بیشتر موارد سوختگی ها به علت ریختن آب جوش روی پوست است. معمولا نیمی از مصدومان سوختگی را کودکان تشکیل می دهند. در برخی موارد سوختگی ها به علت برخورد با اجسام داغ، سوختگی با مواد شیمیایی مثل اسید یا انفجار گاز به وجود می آید. سوختگی ها در 4 گروه قرار می گیرند.

 • سوختگی درجه یک

به دلیل برخورد با آتش یا ماندن زیر تابش مستقیم آفتاب به وجود می آید و رنگ پوست قرمز می شود.

 • سوختگی درجه دو

این سوختگی ها در اثر برخورد با شعله ، جامدات داغ و جریان برق به وجود می آید و باعث می شود پوست خشک شود، رنگ پوست به سفید نزدیک به صورتی تغییر کند. برای رفع این عارضه نیازمند مراجعه به فوق تخصص پلاستیک در تهران هستید.

 • سوختگی درجه سه

این نوع سوختگی نیز مانند سایر سوختگی ها به علت برخورد با مایعات داغ ، شعله آتش یا برق گرفتگی به وجود می آید، پوست خشک می شود و رنگ پوست تلفیقی از چند رنگ سفید ، صورتی و سیاه می شود. در این نوع سوختگی بیمار به دلیل از بین رفتن اعصاب پوست ، دردی احساس نمی کند.

 • سوختگی درجه چهار

این سوختگی به دلیل برق گرفتگی یا تماس طولانی مدت با آتش به وجود می آید. در این سوختگی غضله ، استخوان و تاندون فرد تخریب می شود. برای درمان سوختگی فوق تخصص پلاستیک ، پوست های سوخته شده را جدا می کند و با استفاده از پیوند پوست از بخش های دیگر بدن، محل سوختگی را می پوشاند.

 

 

بهترین فوق تخصص پلاستیک ایران چه کسی است؟

همه ما انسان ها دوست داریم از بهترین و باکیفیت ترین خدمات در ازای پرداخت یک هزینه بهره ببریم و این امر کاملا طبیعی می باشد. در امور پزشکی نیز این چنین بوده و تمایل داریم تا بهترین و خبره ترین پزشک در حوزه جراحی های پلاستیک صورت و بدن عمل زیبایی ما را انجام دهد. اما همانطور که می دانید به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش تعداد کسانی که تمایل دارند بر روی اندام و چهره خود عمل زیبایی انجام دهند ، تعداد پزشکانی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند و خود را بهترین و خبره ترین جراح فوق تخصص پلاستیک ایران عنوان می کنند بسیار زیاد می باشد.

به همین خاطر انتخاب یک جراح پلاستیک خوب و مجرب آن هم در شهر های بزرگی همچون تهران بسیار سخت ، دشوار و طاقت فرسا می باشد. انتخاب بهترین دکتر پلاستیک بدن و صورت برای کسانی که قصد دارند عمل زیبایی انجام دهند بسیار مهم و پر اهمیت می باشد ، چرا که تاثیری که این عمل برای سالیان سال در زندگی آن ها می گذارد بسیار زیاد می باشد و اگر نتایج مطلوب و مناسب به دست نیاید ، گاها می تواند فرد را از زندگی ناامید کند. به همین دلیل هر شخی باید در ابتدا برای انتخاب پزشک خود یک سری نکات و فاکتور های را در نظر بگیرد تا با توجه به آن ها پزشکانی که در حوزه جراحی پلاستیک فعالیت می کنند را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد و شخصی را که در نهایت از امتیاز بالایی برخوردار است را برای انجام جراحی زیبایی خود انتخاب کند.

اگر متقاضی عمل بینی هستید ، یا قصد دارید پروتز سینه انجام دهید ، هرگز فکر نکنید چون عمل ساده ای است می توانید به هر پزشکی در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه کنید و روند درمانی خودتان را به او بسپارید. چرا که این عمل های به ظاهر ساده نه تنها به دقت و تجربه بسیار زیادی نیاز دارند بلکه در صورت عدم انتخاب درست می توانند عوارض جبران ناپذیری را برای شما به وجود آورند.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button