جراح بینی

قبل از جراحی بینی و پس از جراحی بینی

قبل از جراحی بینی و پس از جراحی بینی

این مقاله را با موضوع قبل از جراحی بینی و پس از جراحی بینی شروع می کنیم، پس اگر قصد جراحی زیبایی بینی را دارید، این مقاله می تواند به شما کمک کند تا آگاهی لازم درمورد عمل بینی را به دست آورید.

قبل از جراحی بینی و پس از جراحی بینی

مقدمه :

کوچکی بینی لزوماً دلیل بر زیبایی نمی باشد. افرادی که تصمیم به جراحی بینی را گرفته اند این را به خاطر داشته باشند که با هدف برطرف کردن عیوب بینی خود، جراحی را انجام دهند نه کوچک کردن بینی. زمانی گفته می شود که چهره ی فرد زیبا است که تمام اجزای صورت آن با هم تناسب داشته باشد. برخی افراد بر این باورند که با داشتن گونه های بزرگ و یا لب های حجیم یا بینی کوچک دارای چهره ی زیبا خواهند شد، اما این فکر و این باور از نظر پزشکی و از نظر بیشتر افراد نادرست می باشد.

در هر عملی اگر تعادل حفظ نشود و زیاده روی در آن باشد ،نه تنها چهره را زیبا نمی کند بلکه چهره ی طبیعی و عادی را به یک چهره ی غیر عادی تبدیل می کند.

مشاوره :

برای این که بیمار پس از عمل از نتیجه ی جراحی احساس رضایت کند و به خواسته ی مطلوب خود دست یابد، توصیه می کنیم پیش از عمل جراحی یک جلسه ی حضوری با جراح خود داشته و خواسته های خود را با ایشان درمیان بگذارد.

در این جلسه بیمار می تواند اطلاعاتی همچون اقدامت قبل از جراحی بینی و پس از جراحی بینی را به دست آورد تا با داشتن این آگاهی عارضه ها و آسیب های احتمالی حین عمل و پس از عمل را کم کند. همچنین در این جلسه ،جراح نیز اطلاعات لازم درمورد بیمار، از جمله داروهای مصرفی و بیماری خاص را به دست می آورد و همچنین عکس های لازم از بینی و صورت فرد در روز مشاوره گرفته خواهد شد.

قبل از جراحی بینی و پس از جراحی بینی

پیش از جراحی بینی اقداماتی لازم است که انجام آن به جراحی کمک خواهد کرد. این اقدامات را در مطالب ذیل نام برده ایم.

قبل از جراحی :

  • 8 ساعت قبل از جراحی ناشتا باشید
  • آزمایشات لازم را با تجویز پزشک انجام دهید
  • 2 هفته قبل از عمل سیگار و دخانیات مصرف نکنید
  • داروهایی نظیر آسپرین قبل از عمل مصرف نشود

پس از عمل :

  • با رعایت نکات زیر می تانید به تسریع بهبود جراحی کمک کنید.
  • پس از جراحی به مدت 2 هفته مصرف سیگار و دخانیات ممنوع می باشد.
  • پس از جراحی سر را بالا تر از بالا تنه قرار دهید.
  • کبودی و تورم پس از عمل، یک امری طبیعی می باشد که با گذاشتن کمپرس بر روی ناحیه ی تحت نظر پس از گذشت چند روز برطرف می شود.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button