جراح بینی

قبل از عمل کردن بینی

قبل از عمل کردن بینی

هنگامی که فرد تصمیم به جراحی بینی خود می گیرد، باید از یکسری اقدامات قبل از عمل کردن بینی آگاه باشد به دلیل اینکه جراحی زیبایی بینی جراحی حساسی می باشد و برای تسریع در روند بهبودی و ایجاد نتایج مطلوب باید توصیه های لازم جراح بینی را رعایت نماید.

انتخاب جراح  فوق تخصص پلاستیک بینی از اولین و مهمترین اقدامات قبل از عمل کردن بینی می باشد.

جراح بینی باید با تلفیق علم پزشکی و هنر و خلاقیت خود تغییرات بینی را متناسب با دیگر اجزای صورت ایجاد نماید.

نکته مهم این است که جراح بینی باتجربه تغییرات روی بینی را بر اساس نوع بینی و ویژگی های مختلف پوستی انجام خواهد داد و مسلما نتیجه افراد از جراحی بینی یکسان نمی باشد.

قبل از عمل کردن بینی

اقدامات لازم قبل از عمل کردن بینی

 1. با جراح بینی مشاوره انجام داده و انتظارات خود از جراحی زیبایی بینی را بیان نمایید.
 2. جراح بینی بعد از معاینه بینی از لحاظ ساختمان و اندازه و ضخامت پوست بینی دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی برای فرد بیان می نماید.
 3. آزمایش هایی که توسط جراح بینی برای کنترل ناهنجاری های انعقادی و کنترل قند خون و کنترل مشکلات کم خونی لازم است را انجام دهید.
 4. از مصرف داروهای مانند آسپرین و بروفن که موجب رقیق شدن خون می شود از دوهفته قبل از جراحی بینی خودداری کنید به این خاطر که احتمال خونریزی در حین عمل جراحی بینی را افزایش می دهد.
 5. از استعمال دخانیات از دوهفته قبل از عمل بینی خودداری نمایید. سیگار موجب کاهش اکسیژن خون خواهد شد و در نتیجه تاثیر منفی در ترمیم بافت و سلامتی ریه ها خواهد داشت.
 6. شب قبل از جراحی بینی ، غذایی سبک میل کنید و 6 الی 8 ساعت قبل از عمل بینی هیچ گونه مواد غذایی مصرف نکنید به این خاطر که در حین عمل چنانچه معده فرد خالی نباشد، احتمال این وجود دارد که محتویات معده برگشت خورده و دچار اختلال در راه تنفسی فرد شود.
 7. اگر بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی مصرف می کنید، جراح بینی را مطلع سازید.
 8. یکی از مهمترین اقدامات قبل از جراحی بینی برای بانوان این است که مطمئن باشید که باردار نیستید و با انجام آزمایش خون قبل از عمل بینی از این موضوع اطمینان حاصل نمایید.
 9. شب قبل از عمل کردن بینی استحمام نمایید.
 10. دو ساعت قبل از زمان تعیین شده با یک همراه در کلینیک حضور داشته باشید.
 11. روز عمل بینی لباس راحت یا پیراهنی که با دکمه از جلو باز می شود، تن کنید تا هنگام تعویض لباس مشکلی برایتان ایجاد نشود.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button