جراح بینی

لاغری با جراحی شکم

لاغری با جراحی شکم

لاغری با جراحی شکم : امروزه افراد بیشتر از گذشته به زیبایی اندام خود توجه کرده و به دنبال راهی برای دستیابی به اندامی ایده آل هستند.

افراد زیادی از بزرگی شکم خود شکایت کرده و راه های زیادی همچون گرفتن رژیم های غذایی طاقت فرسا و انجام ورزش های سنگین را برای از بین بردن چربی های ناحیه شکم خود امتحان می کنند که در برخی از موارد نتیجه بخش نبوده یا آنقدر زمان دستیابی به نتیجه مورد نظر طولانی می باشد که از حوصله فرد خارج است.

جراحی شکم از راه های سریع و موثر برای از بین بردن چربی های شکم و برداشتن پوست اضافی آن ناحیه می باشد.

عمل جراحی شکم برای لاغری یا ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم یک روش جراحی زیبایی است که برای افرادی مناسب می باشد که در اثر کاهش وزن شدید یا زایمان، پوست شکم شان دچار شل شدن و افتادگی شده است.

ابدومینوپلاستی معمولاً و در بیشتر موارد نتیجه دائمی و ماندگار دارد.

لاغری با جراحی شکم

عوارض جراحی شکم

جراحی شکم به طور کلی دارای یک سری عوارض عمومی مانند ورم و کبودی می باشد که در صورت انجام مراقبت های لازم و به مرور زمان رفع خواهد شد.

ولی چنانچه جراحی شکم توسط جراح پلاستیک باتجربه و با مهارت کافی صورت نگیرد، ممکن است عوارضی همچون عفونت، خونریزی و بی حسی پوست را به دنبال داشته باشد.

نحوه انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم در تهران

  • در مورد بهترین جراح پلاستیک از آشنایان خود پرس و جو کرده یا در گوگل جستجو کنید.
  • لیستی از بهترین جراحان پلاستیک تهران تهیه نمایید.
  • در مورد سوابق و میزان تحصیلات جراح پلاستیک اطلاعات لازم را بدست آورید.
  • به مطب جراحان پلاستیک رفته و نمونه کارهایشان را مشاهده کنید.
  • با بیماران حاضر در مطب جراحان پلاستیک صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را بسنجید.
  • به این ترتیب بهترین جراح پلاستیک را برای انجام جراحی شکم خود انتخاب کنید.

انتخاب بهترین جراح پلاستیک از این جهت که بر نتیجه جراحی شکم تاثیر مستقیم داشته و احتمال بروز عوارض ناشی از آن را به صفر می رساند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

هزینه جراحی شکم

هزینه عمل جراحی ابدومینوپلاستی به عوامل بسیار زیادی مانند میزان دستمزد جراح پلاستیک ، هزینه بیمارستان، میزان چربی خارج شده و غیره بستگی دارد.

دکتر محمدرضا شفیعی، فوق تخصص جراحی پلاستیک پس از انجام بررسی های لازم و انجام معاینات کامل، هزینه دقیق را خدمتتان اعلام خواهد کرد.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button