جراح بینی

لاغری

لاغری

لاغری : داشتن حجم چربی اضافی در تمامی نواحی بدن منجربه کاهش زیبایی اندام و در نهایت افسردگی فرد می شود .

افرادی که دچار چاقی هستند در راستای لاغری روش های طبیعی بسیاری را امتحان می کنند و حتی رژیم های بسیاری سختی را نیز پیروی می کنند که در بسیاری از اوقات دچار آسیب و مشکلات جدی می شوند .

چربی اگر کم باشد ، لاغري توسط ورزش و رژیم غذایی بهترین روش است ولی حجم چربی بسیار زیاد و افتادگی پوست از طریق ورزش یا رژیم غذایی رفع نمی شود .

با پیشرفت تکنولوژی روش هایی چون پیکرتراشی و ابدومینوپلاستی به راحتی چربی های اضافی بدن را از بین می برند و اگر توسط یک جراح متخصص انجام شوند هیچ گونه عوارضی نخواهند داشت .

لاغری از طریق روش های طبیعی نیاز به مدت زمان طولانی دارد و این موضوع برای افرادی که می خواهند در زمان کوتاه به اندام ایده آل دست یابند خوشایند نیست .

به همین دلیل بسیاری از افرادی که حجم چربی کم یا چربی موضعی دارند نیز اقدام به انجام پیکرتراشی می کنند.

روش هایی تهاجمی یا کم تهاجمی در کوتاه ترین زمان ممکن ، چربی های اضافی نواحی مختلف بدن را از بین می برند .

لاغری

بهترین روش لاغری

روش های متنوعی برای لاغري نواحی مختلف بدن وجود دارد که بسیاری از آن ها به صورت تهاجمی هستند و برخی از آن ها نیز کم تهاجمی یا غیر تهاجمی هستند .

رایج ترین روش ها برای رفع چربی نواحی مختلف بدن لیپولیز و لیپوماتیک می باشند اما ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم برای افرادی مناسب است که حجم چربی بسیار زیادی در شکم و پهلو دارند یا دچار چربی موضعی در زیر شکم هستند .

بنابراین ابدومینوپلاستی تنها برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو کاربرد دارد ولی پیکرتراشی برای لاغری تمام نقاط بدن کاربرد دارد .

به دلیل اینکه میزان چربی در تعیین روش پیکرتراشی نقش دارد ، توصیه می شود حتماً با یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مشورت کنید .

مشورت با فوق تخصص پلاستیک باعث می شود تا متوجه شوید با توجه به درصد چربی بدنتان چه روشی برای تخلیه چربی مناسب تر است .

هزینه لاغری

برای تعیین هزینه در ابتدا باید مشخص شود کدام نواحی نیاز به انجام پیکرتراشی دارند یا حجم چربی شکم برای انجام جراحی شکم چه اندازه است .

در اصل هزینه پیکرتراشی و جراحی شکم قبل از بررسی وضعیت جسمی بیمار به طور دقیق گفته نمی شود و برای تعیین هزینه دقیق حتماً بیمار باید توسط جراح پلاستیک و زیبایی معاینه شود .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button