جراح بینی

لیفت آندوسکوپیک پیشانی

لیفت آندوسکوپیک پیشانی

لیفت آندوسکوپیک پیشانی : به طور معمول با گذر زمان و تغییرات آن بر روی پوست و چهره ی افراد ، چین و چروک ها بر روی صورت و قسمت های دیگر بدن افراد نمایان می گردد ، گاهی اوقات نیز افراد اخمو و خسته به نظر می آیند که امکان دارد یکی از دلایل آن نزدیک بودن فاصله ی چشم ها و ابرو ها باشد .

معمولا به منظور درمان چین و چروک ها یا از بین بردن چین و چروک هر دو مشکل راه های زیادی از جراحی تا انواع تزریقات ژل و بوتاکس وجود دارد .یکی از بهترین روش هایی که جایگزین جراحی های وسیع و پر عارضه قبلی شده است لیفت آندوسکوپیک پیشانی است که برای درمان چین و چروک و اصلاح فاصله ی بین ابرو ها و چشم ها و از بین بردن چروک های پیشانی مورد استفاده قرار می گیرد .

برای استفاده از این روش ابتدا باید جلسه ی مشاوره ای با فوق تخصص زیبایی برقرار شود سپس قسمت هایی که به کشش و لیفت پوست نیاز دارد مشخص شود و بیمار میتواند در موارد جزئی تحت بی حسی موضعی قرار گیرد .

سپس دو تا سه برش نیم سانتیمتری بر روی پیشانی ایجاد می شود و دستگاه آندوسکوپیک به داخل پوست راه می یابد و پزشک متخصص پس از ورود دستگاه آندوسکوپیک از طریق دوربین داخل را می بیند و عضلات عامل چین و چروک پیشانی را قطع نموده و نزدیکی بین ابرو ها و فاصله بین ابرو و چشم را اصلاح می کند.

لیفت آندوسکوپیک پیشانی

عوارض لیفت آندوسکوپیک پیشانی

در مواردی که این جراحی توسط افراد مجرب و با تجربه انجام شود عارضه مهمی نخواهد داشت و معمولا دارای کمترین میزان تورم و خونمردگی خواهد بود. در دست افراد با تجربه احتمال آسیب عصب های حسی پیشانی در این روش بسیار ناچیز است در حالیکه در روشهای قدیمی قطع عصب های حسی در محل برش اجتناب ناپذیر است.

انجام این جراحی حدودا به 2 الی 2.5 ساعت زمان نیاز دارد .در مواردی با توجه به شرایط بیمار لازم است از بیهوشی عمومی استفاده نمود .بزرگترین مزیت لیفت اندوسکوپیک پیشانی و دیگر نواحی پوست این است که اسکار ناشی از عمل پیشانی خیلی کم است و در ناحیه پشت محل رویش موها قرار می گیرد . دوره ی نقاهت این عمل بسیار کوتاه است و اثر بخشی جراحی نیز نسبت به روش های دیگر بسیار زودتر می باشد .

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button