جراح بینی

لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب از جمله مواردی که در زیبایی تاثیر به سزایی دارد ، تناسب صورت با بدن می باشد . بیشتر افرادی که از مشکل اضافه وزن رنج می برند از داشتن غبعب در قسمت زیر چانه اظهار نارضایتی می کنند .

لازم به ذکر است داشتن غبغب مختص به سن یا وزن خاصی نیست اما غبغب در افراد چاق بیشتر دیده می شود . در واقع می توان گفت غبغب زمانی ایجاد می شود که چربی ها به صورت انباشته شده در آیند و در قسمت زیر گردن و زیر پوست فرمی افتاده پیدا کنند .

لیپوماتیک غبغب

این حالت در ناحیه ی زیر گردن موجب می شود صورت ظاهری زیبا نداشته باشد . لذا افرادی برای از بین بردن این حالت و کسب مجدد زیبایی صورت خود در پی روش هایی می باشند . از آنجا که ممکن است با گرفتن رژیم های سختگیرانه و انجام فعالیت های ورزشی این حالت زیر چانه برطرف نشود لذا روش هایی چون لیپوماتیک غبغب طرفداران زیادی پیدا کزده است .

چانه و گردن در هر فردی زوایای خاصی دارد که در برخی از افراد به صورت استاندارد رعایت شده و در نتیجه موجب زیبایی ظاهر آن ها شده است . یکی از عواملی که منجر به ایجاد غبغب مخصوصا در افراد سن بالا می شود ، افتادگی و شل شدگی پوست می باشد . به این صورت که عضلات صورت انقباض پیدا کرده و منجر به لایه لایه دیده شدن چانه می گردد به این ترتیب افراد می توانند با استفاده از روش لیپوماتیک غبغب این مشکل ظاهری خود را برطرف نمایند .

لازم به ذکر می باشد با استفاده از این روش و توسط دستگاه لیپوماتیک چربی ها بدون هیچ آسیبی از بدن تخلیه می شوند و همچنین لیپوماتیک در مقایسه با سایر روش ها خاصیت سفت و لیفت کردن پوست را نیز دارا می باشد که از مزیت های لیپوماتیک به شمار می آید .

چگونگی انجام لیپوماتیک غبغب :

برای انجام لیپوماتیک غبغب ابتدا بیمار بایستی دندان های خود را روی هم فشار داده و زبان خود را نیز به سقف دهان فشار دهد زیرا این کار موجب سفت شدن عضله می شود و لذا پزشک متخصص قادر خواهد بود محل تجمع چربی را تعیین کند . پس از آن با استفاده از کانولا به درون چربی ها وارد شده و چربی ها را از غبغب خارج می کند .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button