جراح بینی

لیپوماتیک و بارداری

لیپوماتیک و بارداری

لیپوماتیک از شیوه های جدیدی به شمار می اید که به منظور تخلیه ی چربی ها به کار گرفته می شود . با به کارگیری شیوه ی لیپوماتیک می توان چربی های موضعی  در نقاط بدن را از بدن تخلیه کرد . روش انجام لیپوماتیک ازمزایای بارز این شیوه در مقایسه با روش های دیگر است . لیپوماتیک تحت بی حسی موضعی انجام می شود لذا به بیهوشی عمومی در عمل لیپوماتیک نیازی نیست . پس از عمل لیپوماتیک پوست بیمار  دچار شل شدگی و افتادگی نمی شود و می توان با استفاده از این روش سلولیت ها را از بین برد . کاهش وزن نیز تا مدت ها پس از عمل لیپوماتیک ادامه پیدا خواهد کرد . حال قصد داریم رابطه ی لیپوماتیک و بارداری را مورد بررسی قرار دهیم .

لیپوماتیک و بارداری

آیا لیپوماتیک و بارداری با یکدیگر در تضاد می باشند ؟

خیلی از افراد تصورمی کنند که بعد از انجام لیپوماتیک در آینده نمی توانند باردار شوند و یا پس از تخلیه ی چربی شکمشان قابلیت ارتجاعی خود را از دست خواهد داد و برای دوران بارداری فرد مشکل ساز خواهد شد .

لیپوماتیک دارای قابلیت لیفت پوست می باشد ولی این ویژگی بدان معنا نیست که این دستگاه باعث سفت شدن بیش از حد پوست می شود و مانع کشیدگی آن می شود .فرد که تحت عمل لیپوماتیک قرار گرفته است به راحتی می تواند باردار شود و زایمان طبیعی داشته باشد . این عمل بدون برش انجام می شود و نیازی به جراحی بزرگ و یا بخیه های طولی ندارد . این دستگاه تنها از طریق شکاف های بسیار کوچک به زیر پوست راه پیدا می کند و با ایجاد لرزش و ارتعاش چربی ، چربی های خرد شده  در اثر تحرکات سریع را به مخازن چربی هدایت می نماید .در لیپوماتیک کاهش سایز چشمگیری حاصل می شود . این مکانیزم بدون ضرر و آسیب می باشد و مانع بارداری و جراحی های دیگر نخواهد شد .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button