جراح بینی

مراحل عمل لیپوماتیک

مراحل عمل لیپوماتیک

این مقاله با موضوع دستگاه لیپوماتیک و مراحل عمل لیپوماتیک می باشد. اگر برای رسیدن به اندام ایده آل قصد دارید از تکنیک لیپوماتیک استفاده کنید، اطلاعات این مقاله می تواند به شما کمک کند تا آگاهیات لازم را به دست آورید.

مراحل عمل لیپوماتیک

مقدمه :

چاقی یک معضل بزرگی برای اکثر افراد بوده است که امروزه با تغییر در سبک زندگی و همچنین کم تحرکی، امروزه بسیار شایع شده است.

تجمع چربی در بدن باعث می شود تا فرد دچار ظاهر زشت شود و اعتماد بنفس او پایین آید و همچنین علاوه بر نامتناسب شدن اندام سبب ایجاد بیماری هایی در فرد نیز می گردد.

چاقی از دید پزشکان به خودی خود، یک بیماری محسوب نمی شود بلکه عارضه هایی که با تجمع چربی در بدن ایجاد می شود سبب شده است تا بیماری هایی نظیر دیابت، چربی خون، قند خون، بیماری های قلبی ،بیماری های کلیوی و… به وجو آید و اضافه وزن نیز جزو بیماری ها محسوب شود.

برای برطرف کردن و کاهش دادن این بیماری ها در افراد، با اطلاع رسانی به آن ها باید فهماند که چاقی علاوه بر ساختن اندامی زشت، بیماری هایی که با خود به همراه دارد، سبب می شود تا طول عمر فرد نیز کاهش یابد و در نهایت دچار مرگ زود رس شود.

برای کم کردن اضافه وزن و از بین بردن چربی ها،راه های زیادی به وجود آمده است که دستگاه های پیکرتراشی یکی از این روش ها می باشد.

پیکرتراشی دارای دستگاه های متنوع ایی می باشد که در ادامه نام برده شده است.

دستگاه های پیکرتراشی :

  • دستگاه لیپولیز
  • دستگاه لیزر لیپولیز
  • دستگاه اولترازد
  • دستگاه اولتراسونیک
  • دستگاه بادی جت
  • دستگاه لیپوست
  • لیپوساکشن
  • لیپوماتیک

دستگاه لیپوماتیک را در این مقاله توضیح خواهیم داد.

چگونگی لاغری با دستگاه لیپوماتیک :

درروش استفاده از دستگاه لیپوماتیک ، بافت های چربی،در ابتدا به روش فیزیکى بدون اشعه و یا حرارت خرد می شود ( به وسیله ی حرکات لرزشی کانولا بصورت امولسیون در می آید) و بعد از این چربی امولسفیه به آرامی برای پیکر بندی بدن توسط خود دستگاه از بدن خارج می شود. ( مراحل عمل لیپوماتیک )

 مراحل عمل لیپوماتیک :

در ابتدا جراحی توسط بی حسی موضعی شروع می شود که این عمل به عنوان یک روش بدون برش و جراح شناخته شده است و در اصل جزو عمل های سرپایی محسوب می شود. ( مراحل عمل لیپوماتیک )

لیپوماتیک چربی ها را به صورت فیزیکی تخریب می سازد و در پایان توسط خود دستگاه آن را تخلیه می کند.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button