جراح بینی

مشاوره جراحی بینی

مشاوره جراحی بینی

اگر جزو افرادی هستید که خواهان انجام جراحی زیبایی بینی هستید، و قصد عمل بینی را دارید ، این مقاله را کامل مطالعه کنید.در این مقاله می خواهیم درباره ی مشاوره جراحی بینی.

مشاوره جراحی بینی

مقدمه :

یکی از شایع ترین و رایج ترین جراحی‌های پلاستیک عمل جراحی زیبایی بینی است که امروزه به خصوص در کشور ما انجام می‌شود.

اکثر افراد تنها و تنها به ظاهر و شکل نهایی بینی توجه نشان می دهند و موضوع های دیگر برای آن ها از اهمیت زیادی ندارد.

تنها جراح و نحوه جراحی تضمین بر رضایت مطلوب از نتیجه عمل نیستند و غیر از این دو نگته ی کلیدی دیگر هم باید رعایت شود.

 مشاوره :

قبل از اقدام به هر عملی چه عمل های زیبایی و چه عمل های درمانی، مراجعه به پزشک و مشاوره گرفتن از ایشان یک امری ضروری محسوب می شود. در جلسه ی مشاوره پزشک اطلاعات لازم از جمله اقدامات قبل از عمل و یا مراقبت های پس از عمل را در اختیار بیمار قرار می دهد و همچنین با صحبت کردن و گفتگو، پزشک جراح دست خواهد یافت، آیا بیمار از نتیجه ی عمل خواسته ی معقولانه ایی دارد یا خیر و در صورت غیر معقول بودن خواسته، پزشک سعی می کند که بیمار را از افکار غلط و نادرستی که دارد آگاه کند.

مشاوره جراحی بینی :

در اولین جلسه ی مشاوره ی خود با جراح، دلیل های خود را برای جراحی زیبایی بینی توضیح می‌دهید. پزشک، بینی و ساختار صورت شما را مورد بررسی قرار می دهد و درباره نتیجه احتمالی جراحی (شکل بینی پس از عمل) و روش جراحی با شما صحبت می‌کند. موارد متعددی وجود دارد که باید در مشاوره پیش از عمل جراحی به آن دقت شود که در ادامه ی مقاله به این موارد اشاره شده است.

گفتگو با پزشک :

سابقه های پزشکی :

پیش از انجام هر نوع عمل پلاستیک،بررسی  تاریخچه ی  سلامتی فرد بسیار مهم است به خصوص در صورتی که از بیهوشی عمومی استفاده شود .

بررسی سلامت عمومی :

پیش از تصمیم گیری برای جراحی، مشکلات سلامت عمومی فرد باید مورد بحث قرار گیرد. هر گونه بیماری مزمنتان را با جراح خود در میان بگذارید. این مشکلات شامل :

  •  فشار خون بالا
  •  بیماری دیابت
  •  مشکلات قلبی
  •  کبد
  •  کلیه
  •  سکته مغزی
  •  سرطان
  •  مشکلات در بهبودی زخم و خونریزی است.

شما در روز مشاوره با پزشک ،می توانید سوالاتی که ذهنتان درگیر آن شده است را برای ایشان مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت کنید.

 

 

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button