جراح بینی

نکاتی درباره ی بلفاروپلاستی با لیزر

نکاتی درباره ی بلفاروپلاستی با لیزر

قبل از این که بحث نکاتی درباره ی بلفاروپلاستی با لیزر را شروع کنیم بهتر است درباره ی عمل ( بلفاروپلاستی ) توضیح مختصری داده شود .

نکاتی درباره ی بلفاروپلاستی با لیزر

بلفاروپلاستی :

چشم‌ها ناحیه های کانونی و اصلی صورت هستند . حتما این را می دانید که چشم ها نقش مهمی در جذابیت صورت ایفا می‌کنند ( چه در حالت عادی و چه در حال بیان احساسات ) . پف چشم و سیاهی دور چشم باعث می شود فرد بیمار و خسته به نظر برسد . بلفاروپلاستی به جراحی انجام شده برای جوانسازی پوست بافت های پلک ( پوست ، عضله و یا چربی ) گفته می شود .

نکاتی درباره ی بلفاروپلاستی با لیزر :

قبل از اقدام به جراحی بلفاروپلاستی رفتن به مشاوره الزامی می باشد ، قبل از جراحی باید چشم‌های بیمار توسط یک متخصص چشم کاملاً معاینه شود تا اطمینان حاصل شود که مانعی در انجام عمل جراحی پلک وجود ندارد . با رفتن به مشاوره پزشک به این موضع دست خواهد یافت که مشکل بیمارش ناشی از پوست اضافه در پلک بالا است و یا افتادگی ابرو .

طول مدت جراحی : جراحی بلفاروپلاستی ( جراحی افتادگی پلک ) به طور متوسط 45 دقیقه زمان بر است .

پس از گذشت یک هفته ، از یک کرم مرطوب کننده ساده بدون الکل یا عطر در اطراف پوست التیام یافته استفاده کنید و روی آن کرم ضدآفتاب بزنید . بعد از عمل می‌توان از یک آرایش لیزری پودری برای پنهان کردن قرمزی پوست استفاده کنید .

توصیه می‌شود ، در چند روز اول فعالیت ها روزانه ی خود را به حداقل برسانید .‌ تقریباً پس از گذشت  ۱۰ روز می‌توانید به سر کارتان برگردید . پس از یک تا دو هفته می‌توانید آرایش کنید و از لنز‌های تماسی نیز می‌توانید پس از دو هفته استفاده کنید .

زدن عینک بلافاصله پس از عمل منعی ندارد .

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button