جراح بینی

نکاتی درباره ی جراحی سینه

نکاتی درباره ی جراحی سینه

قبل از آن که به نکاتی درباره ی جراحی سینه بپردازیم قابل به ذکر است تا بدانید عمل سینه چیست و چگونه انجام می شود . عمل جراحی پلاستیک سینه یکی از محبوب ترین جراحی ها در بین بانوان است . در این نوع جراحی ها فرد بسته به سلیقه ی خود اندازه های مختلفی را می تواند برای سینه ی خود انتخاب کند . جراحی پلاستیک سینه در افرادی که سینه های افتاده ایی دارند به طور شگفت انگیزی تغییر می کند و اعتماد به نفس فرد را بالا می برد .

نکاتی درباره ی جراحی سینه

دیگر نکاتی درباره ی جراحی سینه

عمل زیبا سازی و ترمیم سینه برای افزایش اندازه و شکل این عضو از بدن انجام می شود و معمولاً با قرار گیری موادی به نام سیلیکون در بافت سینه انجام می شود . هدف بیش تر افراد برای انجام این عمل ، افزایش حجم بافت سینه و ایجاد فرمی متقارن و زیبا می باشد . افرادی که به عمل جراح پلاستیک سینه روی می آورند ممکن است دلایل بسیارمتعددی داشته باشند اما ،  معمولاً افراد برای زیبایی و افزایش سایز این عمل را انجام می دهند در ادامه ی مقاله بیش تر راجع به این جراحی توضیح خواهیم داد .

جراحی پلاستیک سینه یکی از تکنیک های موثر برای اصلاح عدم تقارن قابل توجه در سینه است و با انجام آن می توانید به بهبودی ناهنجاری های ظاهری بافت سینه کمک کنید . برای انجام این عمل دانستن یک سر نکات درباره ی جراحی سینه ضروری و رعایت به آن الزامی می باشد . ادامه ی مقاله را اختصاص می دهیم به نکاتی درباره ی جراحی سینه .

مراقبت های بعد از جراحی سینه

بعد از جراحی توصیه می شود رژیم های غذایی و دستوراتی که جراح داده است را رعایت کنید. ( رژیم غذایی : در روز های اول ، خوردن غذا را با مایعات شروع کنید و پس از بالا رفتن تحمل تان خوردن غذاهای معمولی ولی ترجیحاً کم نمک  برای شما منعی ندارد ) .

برای بهبود بخشیدن و تسریع کبودی ها و تورم ، مصرف آناناس به دلیل غنی بودن آن از ماده برومیلن و ویتامین ث بسار موثر واقع شده است .

استفاده از آسپرین و دارو های مشابه ی آن مگر با دستور پزشک ممنوع می باشد .

داروهای تجویز شده را به طور مرتب و سر ساعت مصرف کنید .

با رعایت به نکاتی درباره ی جراحی سینه احتمال بروز هر گونه عارضه ایی را کاهش یابید .

 

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button