جراح بینی

نکاتی درباره ی جراحی شکم

نکاتی درباره ی جراحی شکم

در ابتدای مقاله قبل از آن که بحث نکاتی درباره ی جراحی شکم را شروع کنیم ، بهتر است با آبدومینوپلاستی ( جراحی شکم ) بیش تر آشنا شوید . در ادامه ی مطلب توضیحی مختصر درباره ی نکاتی درباره ی جراحی شکم داده شده است ، با خواندن آن اطلاعات خود را راجع به این تکنیک بالا ببرید .

نکاتی درباره ی جراحی شکم
جراحی شکم ( آبدومینوپلاستی ) چیست ؟

برداشتن چربی های اضافی شکم و اطراف شکم و همچنین کشیدن شدن هم زمان با برداشتن سلول های چربی را آبدومینوپلاستی می نامیم . با به کارگیری از روش آبدومینوپلاستی پوست چربی موجود در زیر ناف برداشته می شود و عضلات شکم نیز سفت و محکم میگردد .

در این جراحی ظاهر شکم زیباتر می شود و تنها ایرادی که ایجاد می کند خط برشی است که در زیر شکم دیده می شود . برای مخفی کردن آن می توانید با لباس زیر ، شکم را نا پیدا کنید ، اما این کار موقتی است و برای از بین بردن کامل برش می توانید کرم هایی را در این زمینه تهیه و با استفاده ی مداوم آن ، زخم بخیه را رفع کنید .
قبل از اقدام به جراحی شکم و یا هر نوع جراحی با مطالعه درباره ی آن و رعایت نکات گفته شده بهترین جراحی را با احتمال کم ترین بروز عارضه به پایان برسانید .

نکاتی درباره ی جراحی شکم  :

این را در نظر داشته باشد با توجه به خصوصیات و ویژگی های هر شخصی ، راه درمان چاقی هر فرد با دیگری متفاوت است ، به طور مثال پزشک بسته و سن و مقدار پوست و همچنین مقدار چربی اضافی موجود در شکم و اطراف آن روش مناسب برای رسیدن به تناسب اندام را برای شما استفاده خواهد کرد .
باید بدانید دو هفته قبل از عمل به هیچ وجه سیگار و دخانیات مصرف نکنید ، برای مدت 1 هفته تا 10 روز قبل از عمل آسپرین و دارو های مشابه آن را استفاده نکنید ، تحت نظر پزشک ویتامین مورد نیاز را مصرف نمایید .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button