جراح بینی

نکاتی درباره ی لیپوماتیک

نکاتی درباره ی لیپوماتیک

به طور کلی مشکل چاقی و اضافه وزن به دلیل کم تحرکی و خوردن غذاهای چرب و فست فودی در اکثر کشورها زیاد شده است ، که برخی از افراد به دلیل سنگین بودن روش های  رژیم های غذایی و ورزش کردن نمی توانند به اندام ایده آل خود دست یابند به همین خاطر به تکنیک های پیکرتراشی از جمله لیپوماتیک روی می آورند ، در ابتدا قبل از این که بحث نکاتی درباره ی لیپوماتیک را باز کنیم ، لیپوماتیک و چگونگی به کارگیری این تکنیک را به طور مختصر برایتان توضیح داده ایم .

نکاتی درباره ی لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست ؟

دستگاه لیپوماتیک به واسطه ی امواج اینفراسونیک و ارتعاش و همچنین نوسان ثابت حول محور سلول های چربی را از ناحیه ی اتصالات آن ها به یک دیگر جدا می کند و بدون این که منجر به تخریب سلول های چربی شود ، بافت های چربی را سالم از بدن خارج می سازد . به همین دلیل از سلول های خارج شده توسط این تکنیک می توان مجدداً به عنوان فیلر برای حجیم سازی در اجزای بدن از جمله : گونه ، باسن ، و سایر اعضای بدن استفاده کرد . نکاتی درباره ی لیپوماتیک حائز اهمیت است که دانستن آن ها ضروری می باشد .

قابل ذکر است که این چربی به مراتب دارای دوام بیش تر و ورم کم تر بعد از تزریق به عنوان فیلر می باشد و نسبت به چربی کشیده شده به وسیله ی ساکشن برای حجیم سازی بسیار سالم تر است .

از روش لیپوماتیک می توان برای حذف کردن ( ناحیه ی ران ، شکم ، پهلو ، بازوها ، باسن ، پشت ، کمر ) استفاده کرد .

لیپوماتیک

در میان مردم افرادی وجود دارند که از افزایش سایز رنج می برند و این در صورتی است که  اضافه وزن بسیار بالا در این افراد دیده نمی شود . می توان گفت این افراد از مزیت های لاغری با لیپوماتیک می توانند بهره گیرند و  به اصرات شگفت انگیز آن را بلافاصله بعد از عمل لیپوماتیک قابل مشاهده باشند . تکنیک لیپوماتیک  برای همه ی افراد با هر سنی قابل انجام است و برای انجام این عمل رنج سنی خاصی در نظر گرفته نشده است .  از سن بلوغ تا سنین بالا می توانند از این روش استفاده کنند . انجام این روش با نظر پزشک و این که بیمار از نظر جسمانی قادر به انجام این کار باشد ، انجام می شود .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button