جراح بینی

نکات قبل از لیپوماتیک

نکات قبل از لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک که امروزه دارای طرفداران زیادی می باشد ،  از بی خطر ترین ، دقیق ترین و مطمئن ترین روش ها به شمار می آید. به کمک این روش می توان بدون هیچگونه برش و بخیه ای تنها در یک جلسه حجم عظیمی از چربی ها را برطرف نمود . لیپوماتیک به بی هوشی نیازی ندارد و کمترین عوارض و درد و کبودی را در پی خواهد داشت و نکته ی مثبت  درباره ی لیپوماتیک این است که کاهش سایز تا مدت ها ادامه پیدا می کند و موجب رفع سلولیت ها می گردد . این شیوه برای افرادی که نتوانسته اند با استفاده از رژیم غذایی و ورزش از چربی های نواحی ران ، پهلو و حتی بازو خلاص شوند بسیار موثر خواهد بود. در ذیل می خواهیم نکات قبل از لیپوماتیک را که باید مورد توجه قرار گیرند ، متذکر شویم .

نکات قبل از لیپوماتیک

بیمار باید از لحاظ سوابق ابتلا به بعضی بیماری ها نظیر فشار خون بالا ، سکته قلبی و مغزی، بیماری های قلبی و عروقی و بعضی بیماری های دیگر همچون سرطان و یا بیماری های تاثیر گذار بر سیستم ایمنی بدن مورد بررسی قرار گیرد .

سابقه ی مصرف دارو ها :

بیمار باید از لحاظ مصرف برخی دارو ها همچون پروفن ، پلاویکس ، فلوکساسین ، مترونیدازول و … بررسی شود .

ارزیابی روانی :

بیمار باید از لحاظ سابقه ی فعالیت بدنی ، تغییرات وزن  و یا اینکه تحمل مراحل بعد از عمل لیپوماتیک را دارد یا خیر مورد بررسی قرار گیرد .

برخی آزمایشات مانند کم خونی ، کارکرد کلیه و کبد ، تست های انعقادی و هپاتیت ، تست بارداری باید انجام شود و مورد بررسی قرار گیرد

برای مشخص شدن میزان قطر چربی و احتمال وقوع فتق لازم است که بیمار سونوگرافی انجام دهد .

گرفتن عکس برای پرونده ی فرد لازم است .

در آخر بیمار باید فرم رضایت نامه را پر کند .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button