جراح بینی

چگونگی جراحی زیبایی بینی

چگونگی جراحی زیبایی بینی

بدون نیاز به مشاوره با مطالعه ی مطالب این سایت می توانید اطلاعات ضروری درباره ی جراحی بینی را به دست آورید. این مقاله را با موضوع چگونگی جراحی زیبایی بینی شروع خواهیم کرد. پس اگر تصمیم به جراحی بینی دارید مطالب این سایت را دنبال کنید.

چگونگی جراحی زیبایی بینی

مقدمه :

جراحی بینی یکی از رایج ترین جراحی ها از بین جراحی های پلاستیک شناخته شده است که هر فردی بنا بر دلایلی که می تواند درمانی و یا زیبایی باشد ، به عمل بینی روی آورده است.

افرادی که تصمیم دارند با جراحی بینی تغییراتی را در چهره ی خود به وجود آورند تا زیباتر نشان داده شوند، این را در نظر داشته باشند که کوچکی بینی لازمه ی یک چهره ی زیبا نمی باشد بلکه برای داشتن ظاهری زیبا باید اجزای صورت با یک دیگر تناسب داشته باشد.

بعضی از افراد بر این باورند که با کوچک کردن بینی می توانند چهره ایی زیبا داشته باشند، ولیکن گاهی کوچک کردن بیش از حد بینی نه تنها چهره ی شما را زیبا نمی سازد بلکه باعث می شود زیبایی طبیعی خود را نیز از دست دهید.

به این منظور برای تصمیم درست بایستی قبل از اقدام به جراحی بینی به پزشک مورد نظر مراجعه کرده و خواسته های خود را با ایشان در میان بگذارید تا در صورت غیر معقول بودن خواسته، شما را آگاه سازد . در ادامه ی مقاله میپردازیم به موضوع چگونگی جراحی زیبایی بینی.

جراحی بینی

قبل از جراحی رزومه ی پزشک مورد نظر و تجارب ایشان را مطالعه کنید و با آگاهی کامل درمورد جراحتان بینی خود را دست ایشان بسپارید تا در اتمام کار نتیجه ی مطلوبی راشاهد باشید.

دکتر محمدرضا شفیعی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران

عضو جامعه جراحان غیر تهاجمی (آندوسکوپیک)

دارای بورد فوق تخصصی

با شماره نظام پزشکی :54957

یکی از بهترین متخصصان جراحی بینی می باشد.

چگونگی جراحی زیبایی بینی :

در ابتدا جراح با بیهوشی عمومی و یا موضعی که نوع آن بستگی به پیچیدگی بینی دارد، جراحی را آغاز می کند. جراح با ایجاد کردن یک برش بر داخل بینی به استخوان ها و غضروف دسترسی پیدا می کند و در صورت نیاز بودن استخوان و یا غضروب، از بدن فرد و یا از پرکننده های طبیعی استفاده می کند و در پایان با بخیه کردن عمل را به پایان می رساند. هیچ گونه نگرانی برای جای بخیه و شکاف نداشته باشد زیرا برش و بخیه از داخل بینی زده می شود.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button