جراح بینی

کاربرد های بادی جت

کاربرد های بادی جت

پیکرتراشی با استفاده از شیوه ی بادی جت ، فرایندی کم تهاجمی است که با به کار گیری قدرت آب انجام می شود . با استفاده از این روش چربی های موجود در نواحی مختلف بدن به کمک آب زدوده می شوند در نتیجه افرادی که قادر نیستند با روش هایی چون رژیم غذایی و ورزش چربی های موجود در بدن خود را از بین ببرند ، می توانند از این روش کمک بگیرند . کاربرد های بادی جت را در ذیل توضیح خواهیم داد .

کاربرد های بادی جت

کاربرد های بادی جت شامل چه مواردی می شوند ؟

جوانسازی دست و صورت :

در طول زمان به تدریج پوست خاصیت الاستیسیته و استجکام خود را از دست می دهد و روند کلاژن سازی کند شده و چربی موجود در زیر پوست نیز کاهش پیدا می کند . می توان در این افراد چربی های حاصل از بادی جت را برای دست یابی به ظاهر جوان پوست  دست و صورت به کار برد .

حجیم سازی و بزرگ کردن سینه ها :

با استفاده از روش بادی جت می توان چربی هایی به دست آورد و آن ها را برای حجیم سازی سینه ها مورد استفاده قرار داد . این شیوه برای خانم هایی که نمی خواهند از جسم خارجی برای بزرگ کردن سینه های خود استفاده کنند ، بسیار طبیعی و مناسب می باشد .

دیگر کاربرد های بادی جت :

حتی در افرادی که ظاهر و وزن مناسبی دارند ، ممکن است چربی های سرسخت و رسوبات چربی در نقاط بدنشان ایجاد شود . این چربی هایی را که نمی توان حتی با ورزش و رژیم غذایی از بین برد را می توان به کمک روش بادی جت برطرف نمود . با کمک این روش بافت های نامطلوب چربی با کمک روش های معمولی و طبیعی به آرامی از زیر پوست تخلیه می شوند .

نظرات بسته شده است.

Call Now Button