جراح بینی

کوچک کردن بینی با لیزر

کوچک کردن بینی با لیزر

کوچک کردن بینی با لیزر : یکی از باورهای اشتباهی که افراد در رابطه با از بین بردن نواقص موجود در بینی دارند، جراحی بینی با لیزر است. چنانچه در رابطه با جراحی بینی و رفع ایرادت موجود در بینی در اینترنت جستجو کرده باشید احتمالاً با عباراتی همچون کوچک کردن بینی با لیزر ، کوچک کردن بینی با پلاسماجت یا عمل بینی با نخ مواجه شده اید. باید بگوییم که کوچک کردن بینی با لیزر اساس علمی ندارد، زیرا لیزر نمی تواند تغییری در غضروف ها و استخوان ها و به طور کلی ساختمان بینی ایجاد نماید. تنها تغییری که لیزر می تواند در بینی ایجاد کند از بین بردن برخی از مشکلات موجود در پوست بینی همچون جای جوش و لک می باشد. باید بگوییم که تنها راه برای از بین بردن و برطرف کردن ایرادات موجود در بینی و تغییر فرم آن انجام جراحی زیبایی بینی است.

کوچک کردن بینی با لیزر

 

جراحی زیبایی بینی

بینی برخی از افراد دارای مشکلاتی همچون:

  • قوز بینی
  • غیرقرینه بودن سوراخ های بینی
  • افتادگی نوک بینی
  • کج بودن بینی
  • بزرگ بودن بیش از حد نوک بینی و غیره می باشد.

وجود این ایرادات در بینی و تناسب نداشتن بینی با سایر اجزای صورت تاثیر زیادی بر زیبایی چهره می گذارد، زیرا بینی در وسط صورت قرار گرفته و برجسته می باشد و به همین دلیل تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره دارد.

جراحی درمانی بینی

در برخی از افراد ظاهر بینی مشکلی نداشته و بینی از نظر عملکردی دارای ایراد می باشد. همچنین بینی برخی از افراد دارای هر دو مشکل درمانی و زیبایی می باشد که در این صورت می توان جراحی زیبایی و درمانی بینی را به طور همزمان انجام داد. از جمله ایرادات موجود در عملکرد بینی :

  • انحراف بینی
  • پولیپ بینی
  • شکسته بودن بینی

وجود نقص در عملکرد طبیعی بینی تنفس فرد را با مشکل روبرو نموده و مشکلاتی همچون خرخر کردن در حین خواب را برای او به وجود می آورد. با انجام جراحی بینی در چنین مواردی می توان مشکل مورد نظر را برطرف نموده و عملکرد تنفسی بینی را بهبود بخشید.

هزینه جراحی بینی

برخی از افراد سوالاتی همچون: هزینه عمل پولیپ بینی با لیزر چقدر است؟ هزینه کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر چقدر می باشد؟ و غیره از جراحان بینی می پرسند. همانطور که گفتیم جراحی بینی با لیزر امکان پذیر نبوده و به همین دلیل نیز نمی توان برای آن هزینه تعیین نمود. هزینه جراحی بینی با توجه به عواملی همچون نوع بینی ، دستمزد جراح بینی ، میزان ایرادات بینی و غیره تعیین می گردد.

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Button